Egyéb

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: vkata96, az összetevőket feltöltötte: betteez, Módosítva: 2019. július 3.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A SupraDerm 10 mg/g gél napfény okozta bőrgyulladás, elsőfokú égések, rovarcsípések, csalánkiütés, különböző okok miatt jelentkező bőrviszketés, viszkető ekcéma és bárányhimlő helyi kezelésére alkalmazható.

vodkaszoda

2023. június 22.

Rejtélyes eredetű apró, viszkető hólyagok szoktak megjelenni rajtam, mikor legyengül a szervezetem, vagy túl sokat vagyok napon, de legutóbb szúnyogcsípés miatt az egész lábszáramon elterjedtek, és hetek óta nem akartak elmúlni, már orvoshoz készültem. A barátom ajánlotta ezt a gélt, és egy nap után látványosan visszahúzódtak a kiütések, de még a var is leesett róluk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 22.

vvv

2022. november 10.

Csúnya vágásom volt eléggé látható helyen.
Pár nap alatt gyönyörűen rendbehozta, pedig nem gyógyulnak szépen/gyorsan a sebeim.
Le a kalappal!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 10.

Csúnya vágásom volt eléggé látható helyen.
Le a kalappal!

Dhewilgirl

2022. április 13.

Allergiás bőrgyulladásra vettem, kb 2-3 óra a hatóideje, utána újra kell kenni, vagy folytatódika viszketés. Kicsit többre számítottam, nem úgy tűnik, hogy magukon a kiütéseken, gyulladáson javítana, csak a viszketést enyhíti időlegesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 13.

Reddiamond

2021. augusztus 14.

Eddig leginkább a szódabikarbóna+viz kombója csillapította legjobban a viszkető csípéseimet, de attól teli lett a lakás és az ágyam is szódabikarbónával, mi után leesett rólam a pakolás.... A teafaolaj, alovera nem segített... Bementem a patikába, ahol az ismerősöm javasolta ezt az átlátszó zselés szert. Mikor felkentem nem éreztem érehető változást, bosszús is voltam, hogy kidobtam majd 2000 Ft-t. kb.: 15-30 p múlva enyhülést éreztem. Nem tart túl sokáig a hatása, de úgy tűnik, hogy hat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 14.

Fanni9393

2021. augusztus 10.

Meg vagyok vele elégedve. Napok óta nem szűnő viszketésre vettem mert valami megcsípett és miután bekentem ez megszűnt és végre nem arra ébredtem hogy elviselhetetlenül viszket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 10.