Egyéb

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   12 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bdori, Módosítva: 2014. április 2.

Kiszerelés:   12 db
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Szépítő eszközök

• Meggátolja a látható izzadságfoltok kialakulását,véd a dezodorfoltok ellen.
  • Növeli a ruhanemű élettartalmát,csökkenti a mosási vagy tisztítási költségeket.
  • Nagy nedvszívó képességű,és ultravékony.
  • Diszkrét és nem látható.
  • Viselete puha és komfortos érzés.

spari193

2017. február 6.

Én a blézerembe raktam bele, hogy egy egy-egy átbulizott este után ne kelljen tisztítóba vinni a zakómat.
Erre megfelelő, nem büdösödik-foltosodik a blézerem, ám ha kiveszem a ragasztót érzem a hónalj felületen.
De egyébként teszi a dolgát

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

De egyébként teszi a dolgát

szisz5

2016. január 21.

Műszálas bélésű blézerbe ragasztottam be. A formája ideális, de ennyi erővel egy nejlonzacskót is beragaszthatnék, mert egy cseppnyi izzadságot nem szív be, hanem levezeti azt a blézer alatt levő felsőbe. Így a blézer helyett az alatta levő felső foltos :D hurrá. Olyan szempontból talán jó, hogy a műszálas bélés hátulütőjét kiküszöböli: nem lesz 5 perc után büdös izzadságszagú, de az előnyei itt kb. ki is fújtak. Mindennapi használatra elképzelhetetlennek tartom, én is max. vizsgák alkalmával rakom be, amikor sík ideg vagyok ... :D
Ja és még valami: leszedésnél gyakorlatilag különvált a betét rész és a ragasztó, úgyhogy a ragasztót még utána fél óráig kapirgáltam és morzsánként szedtem le ... nem volt jó élmény :D
Ez a Mefix tök jó ötlet, ki fogom próbálni ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

Ez a Mefix tök jó ötlet, ki fogom próbálni ;)

pixybaba

2014. szeptember 19.

Az a baj vele, hogy egyrészt drága és kevés van benne, másrészt meg ha az ember nem pontosan ragasztja be, akkor kikandikál egy kis izzadságfoltocska a ruha azon részén, ahol már nem éri az izzlap. Inkább olyan ruhát vásárolok, amin nem látszik folt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

bdori

2014. április 2.

Csak ingbe mertem beleragasztani,mert szerintem pólón azért látszana. Az izzadtságot tényleg felfogta,különösebben nem is volt zavaró érzés. Néhanapján elmegy :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.