Egyéb

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2014. március 14.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Vivi92

2018. január 7.

Gyönyörűen kiszedi a bajuszkát és nem irritál, nem fájdalmas. Szupik az összetevők. Többi testrészen nem próbáltam.

Egyetlen hátránya: Nagyon nehéz vele dolgozni. Én még nem jöttem rá, mit tegyek a felmelegedés ellen, mert akkor aztán használhatatlan. :( Még kísérletezem, egyelőre nem adom fel. Emiatt nem vonnék le az értékelésből, mert tutira megvan a technikája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

Lacurvaes

2016. május 26.

A patronos x-epiles cukorgyantát használtam de az borzasztó volt, így nem is akartam venni cukorpasztát.. Bejártam minden drogériát, hogy elasztikus gyantát vegyek, de sehol nem találtam :( Végső elkeseredésemben megvettem őt és nem csalódtam!! Intim tájékon használtam. Nagyon sokáig borotváltam aztán áttértem a patronos gyantára. Mondanom sem kell macerás volt és nagyon fájt. De ez a cukorgyanta egyenesen megváltás volt! Fele annyira se volt kellemetlen, mint a patronossal és mindent leszedett, sokkal könnyebben elértem azokat a területeket amiket a patronossal megközelíteni se bírtam. A végeredmény puha baba bőr lett kipirosodás és égő érzés nélkül. Egyedül az ára miatt kap 4 csillagot, mert az eléggé húzós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 26.

Oonagh

2016. március 7.

Jujj, ez valami borzalom. Az Alveola cukorpasztájára fáj a fogam, de az sajnos itt, Németországban nem kapható. Szeretnék hozatni, hogy kipróbáljam, mert nagyon jókat írnak róla, de ma megláttam ezt a Müllerben, gondoltam addig, amíg az Alveola megérkezik, kipróbálom ezt. Nem bírtam várni, rögtön kipróbáltam, ahogy hazaértem, de ezen csak nevetni lehet :D Először intim területen próbáltam, egy kenés-tépés után már rám ragadt, mentem lemosni. Persze szőrt alig szedett ki. Azután jött a láb, szintén egy kört bírt, jöhetett a lemosás. Gondoltam, lehet, hogy túl kis adagot használok, ezért melegszik fel ilyen hamar, ezért kiszedtem egy nagyobbat. Hát így sem ment, egy tépés után összeragadtam vele. Miután lemostam, kipróbáltam a száj feletti pihéken, "azzal talán megbirkózik" alapon. De nem :D Összesen talán 10 szőrszáltól szabadított meg, és a tégely fele elfogyott. Tény, hogy nem fáj, de ennyi pénzért azért ez egy nagy vicc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 7.

deccs91

2015. augusztus 28.

Hát nem tudom én csinálok-e valamit rosszul, de felvitel után kb. egyszer tudtam lehúzni, és utána annyira ragadt, hogy vagy gyanta csíkkal, vagy meleg vízzel tudtam leszedni. Ilyen ár mellett hatalmas pazarlásnak érzem, hogy a fele használat nélkül a lefolyóban köt ki. De tény, hogy sokkal kevésbé fáj, szóval nagyon szeretném, hogy működjön, ki fogok próbálni másik fajta cukorgyantát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

Estee

2015. július 24.

Összességében nem rossz, de azért az alapanyagok megoszlásán lehetne változtatni, mert hamar lehúzhatatlanná válik, melegítés nélkül is. Olyankor a melegvizes lemosás segít egyedül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 24.

enzsuzsa

2015. április 27.

Nekem maximálisan bevált. Az ára miatt a 4 csillag, egy ilyen kis tégelyért húzós ez az ár, főleg, hogy egy teljes lábgyanta (bokától combtőig) majdnem megeszi az egészet, akárhogy is spórolok vele. Ha nem elég óvatos az ember lánya és hagyja túlmelegedni, mert nem elég gyors, akkor már csak lemosni lehet. De mindent összevetve minden 3 hétben hálát rebegek a cukorpaszta istenének, már nem kell spannolnom magam egy órát, mielőtt gyantázni kezdek :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 27.

Hidratálók: Sucrose, Honey

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.