Best of Beauty 2019

Tatcha

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BabyDoll, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. június 9.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Egyéb

A Tatcha mattító lapok 100%-ban természetes összetevőkből állnak, púder és illatanyag felhasználása nélkül készülnek, a smink zavarása és a bőr kiszárítása nélkül felszívják a felesleges olajat a bőrről.

BabyDoll

2012. július 31.

Valamilyen mágikus hatalmuk van a Távol-Keleti tárgyaknak felettem, legyen szó akár egy újabb selyem, vagy szantálfa legyezőről a gyűjteményembe, vagy csodaszép kimonóról...
Szóval, ahogy megláttam a szavakat, hogy japán, tradicionális és gésa, plusz a különleges csomagolást, a marketing cápa megharapott. Gyarló módon azonnal akarni kezdtem ezeket a leheletvékony kis mattító lapokat,
Pedig szerintem én vagyok az egyetlen olyan ember, akit nem különösebben zavar, ha a nagy melegben kicsit átfényesedik a bőre; egyáltalán nem tartom a teljesen matt arcot nyáron természetesnek. Mivel púderezni főleg nem szeretek, ez jó alternatívának tűnt.
Eddig összesen két fajta hasonló terméket próbáltam (MAC Blot Film - ragacsos fura érintéstől kiráz a hideg, Essence Oil Control Paper - egy szóval: semmitérő) és egyiket sem találtam különösebben hatékonynak, ezért úgy álltam hozzá, legfeljebb örülök a legújabb kis hasztalan kincsemnek, mint majom a farkának.
De aztán jött a meglepetés, mikor kipróbáltam. A hajszálvékony lapok szempillantás alatt felszívták a nedvességet, de a bőröm üde és a smink is a helyén maradt! Egyébként elég nagy méretűek a lapocskák, szóval aki nem Mary Poppins-Bermuda-háromszög táskákkal közlekedik, annak célszerűbb a kisebb verziót beszerezni.
Nem szaporítom a szót, aranyos csomagolás, minőségi termék, természetes, púdermentes, nagyon bevált, biztos, hogy újravásárolom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 31.

Színezékek: Charcoal Powder