Egyéb

Ár:   3000 Ft és 6500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: sugarcane, Módosítva: 2020. december 4.

Ár:   3000 Ft és 6500 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

Fejjegyek: keserű citrom, égett mohás-aldehid jegyek

Szívjegy: rózsa

Alapjegy: szantálfa

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

anita763

2020. december 25.

Nagyon finom illat, munkához, irodai viselethez tökéletes választás, mivel nem zavaró összetétellel rendelkező parfüm, mégis megkülönböztető jellegű, viselője kitűnik a hétköznapok szürkeségéből. Egy ismerősöm elmondása szerint folyamatosan kapta érte a bókokat. Ez az illat is átesett már egyszer egy reformuláción, először az egyik népszerű Yardley termékcsaládként lehetett hozzájutni, majd hosszú időre eltűnt a piacról és most sokak számára öröm, hogy újra kapható ez a parfüm, - igaz edc töménység - de parfüm jellegű tartóssággal, szinte tökéletes eredeti illatában. Komplex összetétele miatt egyformán illik az esti viselethez is. +5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 25.