Egyéb

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Monaa20, Módosítva: 2012. február 11.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Pattanásokra, mitesszerekre. Tisztít és antimikrobás hatású. Eredeti ausztráliai teafaolajjal és természetes zsályaolajjal. Praktikus adagolófejjel! Leszárítja a pattanásokat, helyreállítja a bőr tisztaságát.

JudyRe

2020. január 13.

Teafa olajat szerettem volna venni a patikában, és ezt a terméket ajánlották. Elcsábultam, mert a golyós és könnyen kézre álló kiszerelés megtetszett, és mivel van benne teafa olaj, gondoltam csak jó lehet. Tévedtem. Ha van pattanásom, akkor este és reggel is teszek rá, de egyáltalán nem használ. Kicsit szárít, de több nap mire eltűnik a patti. Ne vegyétek meg, nem ér 2000 Ft-ot!
Ez már az új összetételű termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 13.

Ez már az új összetételű termék.

NeversaynotoPanda

2016. június 2.

Elotte a vermix pattanasszarito kevereket hasznaltam.. Ahoz kepest ez semmi... Igazabol bajom nincs vele,kellemes teafaolaj illata van,nekem konnyen be is szivodik,bar lehet kisse zsirositja a borom de ezt nem mondanam 100%ra,lehet csak a meleg miatt..Viszont ami a problemam vele,hogy borzalmasan folyik.Es a kupakja sem egyenesen csavarodik ra,hanem ferden...:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 2.

bak21

2016. március 21.

Ez egy csodaszer volt. Sok mindent kipróbáltam, de tulajdonképpen csak ez segített. Egy-két kezelés elég volt. Sajnos az összetételét megváltoztatták, a dobozon is feltüntették, hogy "új összetétel". Viszont ez az új cucc semmit sem ér. A régi rohadt büdös anyagot nagyon ajánlom, de ez az új, enyhén teafa illatú nekem nem használ. Mér kell minden jó dolgot elbaltázni??

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 21.

Stefa

2015. december 6.

Sok reményt nem fűztem hozzá, de kellemes csalódás volt. Segít a pattanásokon és a mitesszereken is. Este szoktam használni, mert elég olajos, de reggelre beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 6.

lolesandro

2015. július 5.

Ez nem csodaszer de nekem nagyon jól bevált. Naponta többször kell használni és türelem..a pattanás sem 1 perc alatt alakul ki:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 5.

yokkoa

2015. február 5.

Drága és sajnos igazából semmire nem jó.
Talán a bőr vörösségét lehet vele némiképp csökkenteni, de akkor már inkább vegyetek sima teafaolajat. Pedig nagy reményeket fűztem hozzá. Egyfolytában kenegettem vele a T vonalon a problémás részeket. Volt, amikor ritkábban.... Mind a két esetben pont annyira "vált be", mint amikor hozzá sem nyúltam. Ott porosodik a polcomon. Mostanában szemöldökszedés után bekenem vele a kipirosodott részt, így nem duzzad meg a bőr annyira és nem gyullad be, nem lesz csúnya piros, emrt hűsíti a fém golyó és nyilván az olaj is ér valamit. Erre jó, de ehhez szerintem túl drága, ugyanezt a hatást sokkal olcsóbb termékekkel is el lehet érni. Én már így használom el.
Az illata sem valami kellemes. :-S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 5.

Drága és sajnos igazából semmire nem jó.
Az illata sem valami kellemes. :-S

csokinyuszii97

2014. február 1.

Egy nap többször kell a pattanásokra kenni, de ez rá is van írva. Pár napja használom, látszik a változás az arcomon. Szerintem megérdemli a csodaszer címet, mert ez az első pattanás elleni cucc, ami jelentősen hatott, pedig már nagyon sok mindent kipróbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 1.

Miramara

2012. március 4.

Nemrég vettem egy ilyet. Csatlakozom az előttem szólóhoz. Ha naponta többször használja az ember lánya, akkor egész jól leszárítja a patikat. Csak persze türelem kell hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 4.

Monaa20

2012. március 2.

Nekem bejött nagyjából. Tényleg szépen leszárít, csak sok sok kenegetés kell hozzá. A mitesszereket is tisztítja. Most szép patimentes az arcbőröm, bár más dolgokat is használok rá. Csak akkor alkalmazom, ha előbukkan egy két pattanás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 2.

Alice83

2012. február 22.

Nekem nem használt, sokkal jobb a tiszta teafaolaj pattikra vagy sószappan..mitesszerekre főként nincs hatással..1200 ft körül van, de pénzkidobás..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.