Egyéb

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Monaa20, Módosítva: 2012. február 11.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Pattanásokra, mitesszerekre. Tisztít és antimikrobás hatású. Eredeti ausztráliai teafaolajjal és természetes zsályaolajjal. Praktikus adagolófejjel! Leszárítja a pattanásokat, helyreállítja a bőr tisztaságát.

NeversaynotoPanda

2016. június 2.

Elotte a vermix pattanasszarito kevereket hasznaltam.. Ahoz kepest ez semmi... Igazabol bajom nincs vele,kellemes teafaolaj illata van,nekem konnyen be is szivodik,bar lehet kisse zsirositja a borom de ezt nem mondanam 100%ra,lehet csak a meleg miatt..Viszont ami a problemam vele,hogy borzalmasan folyik.Es a kupakja sem egyenesen csavarodik ra,hanem ferden...:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 2.

bak21

2016. március 21.

Ez egy csodaszer volt. Sok mindent kipróbáltam, de tulajdonképpen csak ez segített. Egy-két kezelés elég volt. Sajnos az összetételét megváltoztatták, a dobozon is feltüntették, hogy "új összetétel". Viszont ez az új cucc semmit sem ér. A régi rohadt büdös anyagot nagyon ajánlom, de ez az új, enyhén teafa illatú nekem nem használ. Mér kell minden jó dolgot elbaltázni??

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 21.

Stefa

2015. december 6.

Sok reményt nem fűztem hozzá, de kellemes csalódás volt. Segít a pattanásokon és a mitesszereken is. Este szoktam használni, mert elég olajos, de reggelre beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 6.

lolesandro

2015. július 5.

Ez nem csodaszer de nekem nagyon jól bevált. Naponta többször kell használni és türelem..a pattanás sem 1 perc alatt alakul ki:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 5.

yokkoa

2015. február 5.

Drága és sajnos igazából semmire nem jó.
Talán a bőr vörösségét lehet vele némiképp csökkenteni, de akkor már inkább vegyetek sima teafaolajat. Pedig nagy reményeket fűztem hozzá. Egyfolytában kenegettem vele a T vonalon a problémás részeket. Volt, amikor ritkábban.... Mind a két esetben pont annyira "vált be", mint amikor hozzá sem nyúltam. Ott porosodik a polcomon. Mostanában szemöldökszedés után bekenem vele a kipirosodott részt, így nem duzzad meg a bőr annyira és nem gyullad be, nem lesz csúnya piros, emrt hűsíti a fém golyó és nyilván az olaj is ér valamit. Erre jó, de ehhez szerintem túl drága, ugyanezt a hatást sokkal olcsóbb termékekkel is el lehet érni. Én már így használom el.
Az illata sem valami kellemes. :-S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 5.

Drága és sajnos igazából semmire nem jó.
Az illata sem valami kellemes. :-S

csokinyuszii97

2014. február 1.

Egy nap többször kell a pattanásokra kenni, de ez rá is van írva. Pár napja használom, látszik a változás az arcomon. Szerintem megérdemli a csodaszer címet, mert ez az első pattanás elleni cucc, ami jelentősen hatott, pedig már nagyon sok mindent kipróbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 1.

Miramara

2012. március 4.

Nemrég vettem egy ilyet. Csatlakozom az előttem szólóhoz. Ha naponta többször használja az ember lánya, akkor egész jól leszárítja a patikat. Csak persze türelem kell hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 4.

Monaa20

2012. március 2.

Nekem bejött nagyjából. Tényleg szépen leszárít, csak sok sok kenegetés kell hozzá. A mitesszereket is tisztítja. Most szép patimentes az arcbőröm, bár más dolgokat is használok rá. Csak akkor alkalmazom, ha előbukkan egy két pattanás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 2.

Alice83

2012. február 22.

Nekem nem használt, sokkal jobb a tiszta teafaolaj pattikra vagy sószappan..mitesszerekre főként nincs hatással..1200 ft körül van, de pénzkidobás..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.