Egyéb

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: liliness, Módosítva: 2015. május 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók

Különleges megújító szérum a hő- és vegykezelt hajra argán olaj és Q10 koenzim tartalommal. Nedves és száraz hajon is alkalmazható hőkezelés előtt.

liliness

2015. május 14.

A fodrászom ajánlotta, mert ahol laktam egy ideig, nagyon kemény volt a víz és tönkretette a hajvégeim. Most újra bevetettem, mert az uszoda klóros vize kezdte ki. Alapból nem szoktam ilyen termékeket használni, úgyhogy összehasonlítási alapom nincs, de ez láthatóan bevált és az illata is kellemes. Nagyon sokáig elég, nem kell sok belőle.

Ui. ha bárkit érdekel, a képen láthatónál jóval sötétebb az olaj színe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

Ui. ha bárkit érdekel, a képen láthatónál jóval sötétebb az olaj színe.

Antioxidánsok: Ubiquinone
Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.

Hegyi árnika olaja. A CosIng hivatalos besorolása szerint illatanyag. A Wikipédia szerint az árnika külsőleg fertőtlenítő, sebgyógyító hatású, kelések, vérömlenyek, csonttörések okozta ödémák, zúzódások, rándulások kezelésére ajánlott. Enyhíti a rovarcsípések okozta viszketéseket, de ismeretes fertőtlenítő hatása is. Paula Begoun szerint az árnika kivonat alkalmazása sérült bőrön nem ajánlott, mert jelentős az irritáló hatása.