Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szuperninaa, Módosítva: 2013. május 16.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolás

Sikerét elsősorban a benne lévő vitaminok, és ásványi anyagok egész tárházának köszönheti, emellett segít a mérgező salakok ártalmatlanná tételében, véd a szabadgyökök ellen, biztosítja a táplálkozáshoz szükséges enzimeket, ezzel könnyíti az emésztést. A benne lévő klorofil kiváló tisztító, fertőtlenítő, sejtregeneráló szer.

Az Alga megtalálható azokban az arcápoló kozmetikumokban, melyek az érett bőr ápolására lettek kifejlesztve, hiszen fiatalító vitaminokat is tartalmaz: ezek főként az A- és E-vitaminok. Puhítják, hidratálják a bőrirritáció miatt kiszáradt bőrt, védenek a levegő szennyezettség okozta bőrkárosodások ellen is. Az alga rendkívül jó hidratáló hatással bír, ezért fontos hatóanyaga a hajápoló készítményeknek is - a hajnak kiemelkedően magas proteintartalma miatt fényt és tartást ad, erősíti a hajhagymákat, hidratálja a fejbőrt.

Dana1983

2013. május 17.

Sok bőrápolási termékemben van alga, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 17.

Sok bőrápolási termékemben van alga, szeretem.