Tezenis

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Tezenis márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bogibooo, az összetevőket feltöltötte: Henriett, Módosítva: 2013. október 29.

Lelőhely:   Tezenis márkaboltok

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Pepperoni

2017. augusztus 25.

Nekem a szürke cicás verzió van meg, igazi Tezenis bolt szag.
Kellemes kis illat. Szeretem:)
Bár nem a legtartósabb számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Nekem a szürke cicás verzió van meg, igazi Tezenis bolt szag.
Kellemes kis illat. Szeretem:)
Bár nem a legtartósabb számomra.

zitam

2017. augusztus 24.

IMÁDOM!!!! Évekkel ezelőtt kaptam ajándékba nekem nagyon tartós az illata :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

IMÁDOM!!!! Évekkel ezelőtt kaptam ajándékba nekem nagyon tartós az illata :)

SSSAAA

2017. július 8.

Gyakorlatilag csapvízzel is locsolhattam volna magam, szinte illatmentes az én fújós példányom. Azért egy minimális illatot meg tartósságot elvárnék. Amit éreztem belőle, nem volt kellemetlen, de nem is jó, és a tartósság 5 másodperc.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 8.

gumibogyo11

2016. szeptember 29.

Régebben voltam a rabja még a boltban figyeltem fel rá, akkor a táskámban hordtam amolyan másodparfümnek. Akkor még a 100ml-s volt kb 6000, aztán bejött a kis színes dobozos adag ami talán 15ml-s ráadásul más az illata és a tartóssága is, árban persze mennyiséghez képest jóval drágább. Azóta felhagytam vele, de szerintem finom illata van, de nem túl tartós ezért 4es.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

Hanamizuki

2016. május 27.

Nem rég szereztem itt KM-en, a cicás kiadást. Az üvege miatt kellett igazából (már megint a macskamániám...:D), nem tudtam milyen illata van. Aztán persze amikor kipróbáltam, akkor már megéreztem rajta a Tezenis üzletek illatát. Nekem tetszik, így ebben a jó időben kifejezetten jól esik az illata, hétköznapokra tökéletes. A tartóssága pár óra, de végül is EDT.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

mplaura89

2016. május 20.

Nagyon kellemes csalódás, szuper szaladgálós illat, egy kis citrus és pézsma, nagyon friss, könnyed, tartóssága 5-6 óra rajtam. Szerintem egy az egyben Clean by Clean az illat. Örülök, hogy hozzám került egy 30 ml-es példány, el fogom használni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 20.

szilvia.bano

2016. február 7.

Egyszer kaptam ajándékba a barátnőmtől, szertettem, el is használtam, még újra is vettem, aztán valahogy meguntam, és a második üvegből már alig fogyott el valami. Akkor jó volt, de azóta találtam többet is, amit sokkal jobban szeretek, sőt olyan parfümöt is, ami valószínűleg hosszú évekig el fog kísérni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

Myrtle

2016. január 24.

Elsőre tetszett, de magamon nagyon erősnek találom, nem illik a személyiségemhez. Ha valaki beleszeretett, szívesen eladom neki, 1-2 fújásnyi hiányzik az üvegből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

nniki

2015. április 13.

Ha nem lenne ez rajta minden második lányon/hölgyön a villamoson, talán nem lennék rosszul a szagától. Nem mondom hogy büdi, de azért egy kicsit sok hogy a város lassan Tezenis-illatú lesz. És sajnos nem a legjobb minőség, mivel az illat a mélységet teljesen hiányolja, mindemellett az enyém (ajándék volt egy adag melltartóhoz...) kb 1 éve alatt megromlott, míg a Hermés vígan csücsül a fiókban 3-4 év után is. Azt hiszem, ez mindent elmond.

Kérem, Hölgyeim! Használjanak igényes parfümöket, vagy semmilyet! Higgyék el, mindenkinek jobb illata van ennél, aki rendszeresen fürdik. Sajnálom.
Két csillag, mert még mindig jobb, mint a Pink Sugar.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 13.

Két csillag, mert még mindig jobb, mint a Pink Sugar.

nikol1118

2014. április 3.

Ruhavásárlás közben (illetve amíg a párom fizetett) szagolgattam, és nagyon megtetszett. Kaptam egy üveggel, jó nagy adag. Rajtam nagyon tartós volt az illata, igazi tisztaságillat. Amikor elfogyott, a barátom egy debreceni utazása alkalmával hozott még egy üveggel, de valamit változtattak rajta, mert már nem ugyanaz volt, így elhasználtam és nem vettünk többször.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 3.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Lyral, Linalool, Citral