tianDe

Ár:   2368 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sznemedi, az összetevőket feltöltötte: Tim, Módosítva: 2013. április 23.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A citromkivonat mattá teszi a bőrt, a hialuronsav fokozza a regenerációt. Elősegiti a pigmentfoltok és szeplők eltünését. Letakaritja az elhalt hámsejteket. Tisztitja az érett bőrt az arcon és a testen. Javitja a bőr rugalmasságát, táplálja, hidratálja, csökkenti a ráncok mélységét.

Lyah

2015. január 6.

Vettem citromosat és olívásat is (azt hiszem, olívás...), most ez van használatban. Még nem vagyok meggyőződve róla, hogy csodaszer, nem is használom sűrűn, ilyen ütemben ez a kettő kitart életem végéig. Nem tudom, hogy leszed-e valamit, nekem olyan placeboként működik, ha nem akarok mechanikusan radírozni. Olvasva a talpra való alkalmazást, úgy döntöttem, azt majd kipróbálom, így le fogom tudni mérni a hatékonyságát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 6.

Kishoshi

2014. április 2.

nekem a barackos van meg...jó kis peeling ,érezhető,h sima a bőr felszíne teljesen.Látható,ahogy leszedi az elhalt bőrt.Fantasztikus!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

newcee19

2013. június 24.

Nalam lehet rendelni akarmilyen TianDe-s termeket: newcee19@freemail.hu

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 24.

Nalam lehet rendelni akarmilyen TianDe-s termeket: newcee19@freemail.hu

Tim

2013. április 18.

A kezemen is meg az arcomon is próbáltam. Elsőre kicsit agresszívnek tűnt, ezért adtam csak négy csillagot rá, de nem pirult ki tőle a bőröm, szépen megtisztította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 18.

paunemonika

2013. március 18.

Én a talpamra használom rendszeresen.Szépen lehozza az elhalt hámsejteket, utána leradírozom a test sóval, majd hidratálom.Pihe puha lesz a talpam és így nincs szükségem reszelgetésre,ki is dobtam az összes habkövet és sarok reszelő társait.Nálam csillagos 5-ös ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 18.

sznemedi

2012. szeptember 20.

Teljes testen és arcon is használható. Én a kezemen próbáltam ki és láttam az elhalt hámsejteket, amiket leszed. Puha és tiszta lesz tőle a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 20.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Collagen Amino Acids

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.