Mediline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Laci, Módosítva: 2012. május 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Természetes illóolaj Magyarországról.

Kiszerelés: 12 ml

adrica

2017. augusztus 29.

A legigazibb, legfinomabb, legélvezhetőbb levendula készítmény! Nem mű, nem szintetikus, ami nálam fontos! Nekem allergiát sem okozott! Viszont helyette gyógyította a vállizületemet, múlasztotta a fájdalmat, könnyítette az elalvásomat, ha leégett a hátam a krémbe cseppentettem és hűsített. Így a szúnyogcsípésekre is alkalmaztam és arra is jó volt. Bár arra vannak más jobb készítmények. Ez egy csodaszer!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

szaboanita1991

2016. április 29.

Én arcszaunába használok belőle alkalmanként 1-2 cseppet. Lejebb vitte a pattanásos gyulladásokat az arcomon és a sebeim is azóta könnyebben elmúlnak. A patikai alapkrémembe is kevertem belőle pár cseppet, úgyhogy most van egy nagyszerű, zsíros testápolóm aminek remek az illata.
A porszívó illatosító párnájára is ez ment. Olyan lesz, mint a windex, lassan levesbe is ezt keverem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

Argold

2016. március 24.

Nyáron vettem Tihanyban. A legtisztább minőség! Van, hogy öblítő helyett használom, van, hogy fejfájáskor a halantékomat masszirozom be vele, és van, amikor a párologtatóba teszem. Felüdülés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 24.

szilva1987

2014. december 4.

Tökéletes! Mindennap használom, fehérneműre csepegtetni szuperül véd a fertőzésektől, tapasztalatból mondom! Ráadásul teljesen természetes és vegyszermentes, 100%-os tisztaságú. Fehérnemű, törülköző és ágynemű mosáshoz is használom, úgy hogy 1dl ecethez csepegtetek 3-4 csepp levendulát és hozzá 3-4 csepp teafaolajt. Ez a kombináció nagyon jól fertőtleníti és illatosítja is a ruhákat, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 4.

natasa

2013. július 11.

Én is olvastam AV oldalán, nagyon szomorú, hogy nem fogják gyártani. Én is használtam 1-2 éve, és jó nagyon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 11.

Alafaya

2013. július 11.

Csodálatos ez az olaj. Vagyis csak volt, mert a helyi önkormányzat indoklás nélkül felmondta a termelő termőterületre vonatkozó bérleti jogát. Nem kevesebb, mint 26 év elkötelezett munkájának eredménye tűnik el örökre egy tollvonással. Nagyon szomorú :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 11.

diaziana

2013. január 6.

Jöttem felpontozni, de már leírtatok mindent előttem :) Egyszerűen csak a legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 6.

Batka

2013. január 5.

Megbízható márka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 5.

Megbízható márka.

kiscsibe

2013. január 4.

Szerintem is a legfinomabb levendulaolaj. Én arcpakolásba is szoktam rakni, egy cseppet és az ekcémámra való "kutyikulátumomba" is. Rendkívül jól hűsíti, nyugtatja az irritált, vörös, sebes bőrt, csökkenti a viszketést is, szuper érzés. Ráadásul még gyógyítja is, tapasztalatból tudom, nekem nagyon agresszív, nagyterületű ekcémám van és valóságos megváltás a használata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 4.

rikiki25

2012. december 19.

Nagyon szeretem! Csillagos 5!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 19.

Nagyon szeretem! Csillagos 5!

Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Linalool

További info az összetevőről a KM-blogon >>