Egyéb

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   külföld (Teta drogéria), online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eeniko, Módosítva: 2018. december 17.

Lelőhely:   külföld (Teta drogéria), online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az argánolajat gyakran marokkói aranynak hívják különleges tulajdonságai miatt. A világ egyik legdrágább luxusolaja. Telítetlen zsírsavak, antioxidánsok, vitaminok és fitoszterolok gazdag forrása. Megfelelő gondoskodás érzékeny, száraz és ekcémás bőrre egyaránt. Lassítja a bőr öregedését, csökkenti a ráncokat, hidratál és megőrzi a bőr fiatalos megjelenését. Javasolt néhány csepp a hajminőség javítására is.

Minden bőrtípusra, akár nappali, akár éjszakai krém helyett is használható. Javasolt hajpakolásként, vagy arc- és dekoltázsmasszázshoz. Nagyon könnyen felszívódik és nem hagy zsíros érzetet maga után.

eeniko

2018. december 18.

Sziasztok! 2 héttel ezelőtt vettem Prágában a cseh Teta-ban. Azóta minden nap használok belőle pár cseppet. Esténként pár cseppet az arcomon általában elkenek, reggelre egyáltalán nem hagy maga után olajos érzetet. Előfordult már, hogy reggel a nappali arckrémbe cseppentettem egyet belőle, de önmagában is használtam már hidratáló helyett reggel, és elég gyorsan felszívódott, nem csillogott. Állagát tekintve ez egy nagyon könnyű olaj. A hajamra nem szeretem használni, mert elég nehezen tudom csak kimosni belőle, és amúgy is könnyen lelapul a hajam. Körömágyra és száraz ajkakra is ajánlom használni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate