Egyéb

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Plenda, Módosítva: 2019. március 27.

Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Regenerál és revitalizáló hatású gél aknés és problémás bőrre teafa olajjal.

Plenda

2019. április 3.

Gyerekem arca nagyon kipattogott ( kiskamasz ). Kipróbáltunk sokmindent, majd szembe jött ez a gél. Úgy voltam vele, teafa olajos dolgokat, próbáltam és nem csalódtam. Ez a gél nagyon jó, felkenéskor picit csíp, de gyorsan elmúlik, jól kenhető, bőrbe jól bedolgozható, nem ragad. Illata erős, teafás :) És pár alkalom után nagyon szépen elkezedett tisztulni a gyerekem arca. Azóta már én is használom, igaz nem vagyok pattanásos, de csodákat művel az arcommal :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak