Egyéb

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dundella, Módosítva: 2016. január 4.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Kézmosás víz és szappan nélkül. Nem allergizáló. Mivel víz alapú igy a spray rendszernek köszönhetően sokkal gazdaságosabb, mint a gélek. Összesen 195 kézmosásra elég, 3 spriccelés/alkalom mellett. Az alkohol gyorsan elillan és a hosszantartó kellemes illat megmarad. Fertőtleníti a kezet, folyamatos védelmet biztosít és az aloe veranak köszönhetően pedig tökéletesen hidratál. Nem hagy maga után ragacsos érzetet. A kupak mentes kiszerelésnek köszönhetően nem tud kiborulni a táskában.

Ecolab kézfertőtlenítő eladó
Ár: 500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: új, Helyszín: Budapest (Köki-Határ út), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
Kingucii

2016. november 2.

2016. március 23 Nekem az epres illat van meg. Nagyobb reményeket fűztem hozzá, kettőt szoktam spriccelni, több nem is kell belőle, viszont nagyon alkoholszagú. Nehezen párolog el, és nagyon enyhe eperillata van csak. Designe nagyon szép, tetszik, funkcióját tekintve jó lenne, ha nem lenne annyira alkoholszaga. Egyáltalán nem szárít, nem marad ragacsos, nedves a kezem. Csak az illatával nem vagyok kibékülve, de amúgy jó kis termék.

UPDATE: 1 évig kitartott!! Megéri az árát, nagyon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

UPDATE: 1 évig kitartott!! Megéri az árát, nagyon!

Evelyn7

2016. augusztus 4.

Praktikus spray kiszerelés nem hagy ragacsos érzetet kellemes az illata jól hidratál és fertőtlenít. Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

SzZs1981

2016. április 3.

Nekem is epresem van és úgy vettem észre hogy gyorsan, kb 10-15 mp alatt elpárolog az alkohol, és az édes, epres illat sem túl sok, nem tolakodó. Kellemes használni, szupermenő a csomagolás és nyáron (esetleg fesztiválszezonban) még inkább szerethető alapdarab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 3.

csibike100

2016. április 3.

Nekem az epres van meg és imádom! :) Az ára kicsit soknak tűnik viszont abszolút megéri, hiszen nagyon sokáig elég, az illata is nagyon kellemes, bár igaz, hogy mikor kifújom a kezemre kicsit érezni lehet az alkoholt, de ez pillanatokon belül eltűnik, ahogy az alkohol elpárolog. A csomagolása is igazán különleges. Kifejezetten tetszik, hogy nem gél állagú, így nem pazaroljuk el. Nem hagy ragacsos érzetet maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 3.

lena113

2016. április 1.

Nekem menta es aloe vera illatban van es imadom. Vegre egy olyan kezfertotlenito ami nem gel allagu, igy nem kell egy oraig kenegetnem mire megszarad. Az illata is kellemes, nem tolakodo. Biztos, hogy mas illatban is ki fogom probalni ha ezek elfogytak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 1.

CataKatinka

2016. március 12.

A menta miatt kissé fogkrémre hasonlít az illata, de nagyon tetszik a dizájn és hasznos kis termék. Nagyon tetszik és ha elfogy más illatban is kipróbálom :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 12.

Hidratálók: Glycereth-26

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.