Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2012. május 31.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Ilatosított.

Szofi

2012. június 3.

Most ő a szárazsamponom. Nem valószínű, hogy valaha venni fogok szárazsampon néven is árusított, direkt erre a célra gyártott termékeket, mivel nekem a hintőpor teljesen bevált, olcsóbb, és jobbak az összetevők.
290 forintért vettem 250 grammos kiszerelést. Ha azt vesszük, hogy az általam eddig használt Babylove csak 100 gramm, majdnem fél éve vettem, és még mindig van benne kicsi, ráadásul abban olivaolaj is van, meg még ilyen-olyan csudi összetevő, ami erre a célra nem kell (de ugye nem ez a termék elsődleges funkciója), szóval kicsit több kellett belőle, 2-3 naponta használtam... na, ez egy életre elég lesz... Amúgy a Babylove-val összehasonlítva, az sokkal finomabb por, mint ez. Annak finomabb az állaga, és fehérebb is.
Az illata elég erős, ami nem tetszik. Ilyen gyerekillata van amúgy, mármint gyerekeknek szánt cucc illata, nem kellemes babaillata. Amúgy nem lenne baj ezzel az illattal, ha gyengébb lenne picivel. Mostanában többet használok belőle, nagyobb felületre, mert szeretném kihúzni a hajmosások közötti időt, így szerintem érezni kicsit a hajon, de valakinek nem olyan brutálmód zsírosodik, mint nekem, csak egy picit kell eltűntetni a hajtövekről, akkor jó lehet. Egyébként még senki hozzám közel álló nem panaszkdott a hajam illatára, meg egy idő után én sem érzem, de ez nem tudom, annak tudható-e be, hogy a szaglóhám fáradékony, vagy elillan az illat.
Használatról és eredményről annyit, hogy szerintem kicsit jobban maradnak a hajban icipici fehér porszemek, mint a Babylove esetében, én ennek kivédésére jól kidörzsölöm a hajból törölközővel (nem, nem a fejbőrömet) meg kifésülöm.
Másik gyengéje számomra az illatán kívül a csomagolása. Kezdjük azzal, hogy alig lehet kinyitni a "biztonsági zárat". Be kell lökni rajta a kis műanyagot, ami lezárja. Nekem ezt a műveletet egy evőeszköz nyelével jó erősen kellett megejtenem, igaz, úgy elsőre sikerült, de kicsit neki kellett lendülni. Viszont ha ezt sikeresen feltörtük, onnan nem lehet tökéletesen elzárni. Háromféle adagoló van rajra, a kör forgatásával lehet beállítani, nekem amúgy oly mindegy, hogy melyiket használom, attól függ, mikor épp merre tekerem el, de a zárt állapottal szembeniig még sose tekertem el. Szóval én jobban örültem volna 2 adagolónak, vagy kisebbeknek, de lehessen normálisan elzárni. Nagyon kell figyelni az elzárásnál, hogy pontos legyen, pontosan a legkisebb hajszálnyi rés legyen az adagolón... Lehet én fogtam ki rossz darabot, de ez a rés nálam kivédhetetlen.

Összességében: Olajtartalom ide vagy oda, én a Babylove-ot jobban szerettem illata miatt is, meg úgy általában, még akkor is, ha több kellett belőle. Viszont ez sokkal olcsóbb, ha a kiszerelést nézzük. Jó, kis összegről van szó és ritkán, de akkor is, sok kicsi sokra megy ugyebár. A célnak ez is megfelel, mármint az enyémnek. Viszont ha rendeltetésszerűen kéne használnom, babára vagy csak
magamra, gondolkodás nélkül megvenném a Babylove-ot, az szebb kinézetre is (mármint magára a porra gondolok), összetevőkre is, illata is kellemesebb, szóval bizalomgerjesztőbb úgy, ahogy van.

Update, már most, mert hetekig béna voltam: Sikerült tökéletesen elzárni, de tényleg hajszálakon múlik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 3.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance