Twilight Beauty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 6 500 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: svivko, Módosítva: 2012. november 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 6 500 Ft

• Fej :kamilla, citrusok
  • Szív: bazsarózsa, frézia
  • Alap: pacsuli, ámbra, pézsma

A Twilight Immortal egy keleti beütésű virágos női illat. A parfüm az üde citrusok tónusai és a mámorító kamilla illata kombinációjával nyit. Fokozatosan átmegy egy virágos akkordokból álló gyengéd keverékbe, melyet a frézia és a bazsarózsa alkotnak. A parfümnek az ámbra, a pacsuli és a pézsma jegyei kölcsönöznek gyengéd érzékiséget.

Ár: 6 500 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Csere is!Twilight Beauty Immortal Twilight
Ár: 2000 Ft , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: 50 ml/ kép , Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, posta, foxpost előre utalással

adrica

2016. február 16.

Karácsonyra kaptam dísz csomagolásban a hozzávaló tusfürdővel együtt. Csak is a Twilight őrületem miatt adok egy 3 csillagot. A csomagolás szép, az illat elenyésző. Én az édesebb illatokat szeretem, de tetszik a kamillás-gyógynövényes illata, nincs is vele semmi bajom, csak olyan kevéske. Kb. tényleg annyi élet van ebben az illatban mint Edwardban. Csak is a kíváncsiságomnak köszönhető, hogy megrendeltem ezt a kis aranyost. A lányaim viszont már annál inkább szeretik (7.5 és 9.5 évesek). De szerintem ők is inkább a reklámnak, a csomagolásnak dőltek be. Bár nekik még az illat is tetszik. Különlegessége az illatnak, hogy sós illat is van benne.Többet nem veszem, de érdekességből, Twilight rajongóként örültem, hogy megszínesítette a napjaimat. Ja, csokit is lehet benne érezni. Tartósságával tényleg gondok vannak, max. talán 1 óra. Magát a koncepciót nem értem, a szerelem az szerintem édes. Ez a savanykás, friss, illatocska nem illik a képbe. A tollpihe meg főleg. Azt kérdezte a lányom is, hogy mi köze hozzá, de felnőtt fejjel sem tudtam rá válaszolni. Egyébként már forgalmaztak más Twilightos testpermeteket, azt több darabos készletben lehetett venni, és azok édesek voltak. (Kókusz, almás, gyömbéres-pirosbogyós). Fekete üvegben voltak, és ahogy kifújtad a bőrre, csillogott is. Teljesen adta a film feelingjét. De ez? Hát ha csak nem Bella ártatlanságát akarta tükrözni. Összességében kis kellemeske, nem egy komoly illat, ezért mindenkinek jól állhat. Tinitől az idős korosztályig. Max. nem ez lesz élete nagy parfümje. Egynek el megy, ahogy szokták mondani. Vagy, de legalább nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 16.

nagygyorgy.emese.dalma

2013. július 8.

Névnapomra kaptam, nagyon tetszik az illata, szerintem nem átlag tiniillat, kissé gyógynövényes-kamillás, ritkán találkozok ilyen illattal. Viszont a tartóssága gyakorlatilag nem létező...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

azursatellite

2012. november 5.

Kellemes, bár nem túl egyedi. Hétköznapokra megfelelő, elsősorban tiniken és fiatal felnőtteken tudnám elképzelni. Én a Müllerben találkoztam vele, csak kíváncsiságból szagoltam meg. Az üvege kis csinos és nagyon tetszik a színe. Az illata leginkább virágos és puha, egész tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 5.