Egyéb

Ár:   600 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   80 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   gyógyszertárak, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pont, Módosítva: 2017. február 9.

Kiszerelés:   80 db
Lelőhely:   gyógyszertárak, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

100% pamut

izabella73

2020. október 10.

Gyógyszertárban vettem, arc tisztításra használim, nekem teljesen jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 10.

Gyógyszertárban vettem, arc tisztításra használim, nekem teljesen jól működik.

pont

2017. február 1.

nem hittem volna, hogy vattakorong lehet ennyire rossz. lehet, hogy csak én fogtam ki egy selejtes csomagot, de abszolút nincsenek rendesen összepréselve a korongok, kiállnak a szálak, szöszöl, hullik az összes. egyszerűen nem lehet vele normálisan arcot tisztítani, mert mindenhol vattaszálacskák lesznek a bőrömön. csak azért töltöttem fel, hogy emlékeztessem magamat (és előre szóljak másoknak is): ilyet soha többet! bármelyik gagyi teszkós vatta kenterbe veri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.