Egyéb

Ár:   600 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   80 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   gyógyszertárak, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pont, Módosítva: 2017. február 9.

Kiszerelés:   80 db
Lelőhely:   gyógyszertárak, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

100% pamut

pont

2017. február 1.

nem hittem volna, hogy vattakorong lehet ennyire rossz. lehet, hogy csak én fogtam ki egy selejtes csomagot, de abszolút nincsenek rendesen összepréselve a korongok, kiállnak a szálak, szöszöl, hullik az összes. egyszerűen nem lehet vele normálisan arcot tisztítani, mert mindenhol vattaszálacskák lesznek a bőrömön. csak azért töltöttem fel, hogy emlékeztessem magamat (és előre szóljak másoknak is): ilyet soha többet! bármelyik gagyi teszkós vatta kenterbe veri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.