Egyéb

Ultrahangos Zsírbontás

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: pixybaba, Módosítva: 2014. október 7.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Zsírbontás fókuszált orvosi ultrahanggal.

A más módszerrel nehezen csökkenthető, bőr alatti zsírszövetet bontja, másrészt a kezelt zsírsejtek tartalmát és a nem megfelelő életmód (helytelen táplálkozás, mozgásszegény életforma) következtében a szervezetben felhalmozódott anyagcsere-végtermékek kiürítését gyorsítja.

Tartósság: egyénfüggő

Árak: kb. 30 000 Ft-tól  / alkalom (általában 2-4 alkalom szükséges)

Svetlana

2018. október 14.

Semmit sem ér, csak a pénztárcám vastagsága csökkent, a zsírrétegé nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 14.

Semmit sem ér, csak a pénztárcám vastagsága csökkent, a zsírrétegé nem.

timilla

2015. április 10.

Na, én ezt 3 éve próbáltam ki, 3x vagy 4x voltam kezelésen, és hát nulla eredménnyel sajnálatos módon. Mondjuk amikor úgy kezdik, hogy de ám naponta meg kell inni egy hektoliter vizet, és lehetőleg átalakítani a táplálkozásomat, akkor már eleve gyanakodhattam volna - ezek ugyanis maguktól is csökkentik a hájat. Totális pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 10.