Egyéb

Ár:   $8   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: zayrra, Módosítva: 2020. január 13.

Ár:   $8
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Kicsi, hordozható és divatos, rendkívüli megjelenés, könnyű használat és szállítás. Alkalmas az arc pórusok mélyéig ható tisztítására, küzd a mitesszerek ellen és öregedés megelőző hatású. Szilikon fedésű, szónikus vibrálással tisztít, nincs irritáció, minden bőrtípuson alkalmazható. Nem szükséges kefe fejet cserélni, könnyű tisztítani. USB csatlakozóval tölthető.

NyBetti

2019. december 6.

Egyetértek az előttem véleményezővel. Jól tisztít, érezhetően puhább az arcom a használata után, jobban beszívja a krémet is.
Megtapogattam az eredeti Foreot is, nem igazán érzek különbséget közöttük, és több mint 10x-es az árkülönbség.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

v1v13n

2019. május 28.

IMÁDOM. Gyönyörűen tisztítja a bőrt, puhít, könnyű a használata, ennyi pénzért ki nem lehet hagyni. Kétlem, hogy sokkal többet tud egy Foreo... De az biztos, hogy az egyik legjobb döntésem volt ezt megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

Nussancs

2019. május 26.

Kivàlóan teszi a dolgàt, àr-érték arànyban nagyon jó vétel volt, az AliExpress-ről rendeltem. Puha és selymes lesz a bőröm, de inkább hidratàlóbb hatàsú lemosóval érdemes használni, különben szàrìt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 26.

zayrra

2019. március 17.

Nagyon sok videót, tesztet és leírást megnéztem az eredeti termékről, a dm ben meg is tapiztam a kiallított fofot. Nagyon nagyon érdekelt a dolog, de még így sem tudott meggyőzni, h annyi pénzt kiadjak érte, így esett a választásom erre az alternatívára. Én teljesen megvagyok vele elégedve, nem igazán hiném, h az eredeti verzió bármiben felül múlná ezt a hatását tekintve, a tartossagában lehet igen, arról nem tudok nyilatkozni, kb 1-1,5 hónapja használom és azóta nincs rá panaszom, pluszban még töltenem sem kellett. Annyi h nem jelez 15 mp ként és nem nevezném teljesen vízállónak, mivel az alján egy kis gumi dugóval van elzárva az usb csatlakozás, nekem ez nem jelentett problémát a használat szempontjából, egyszerűen figyelek rá, h mikor tisztítom az a rész ne legyen vízes. Reggel és este használom, felváltva habzó és zselés arc tisztítóval. Használat után hiper puha lesz az arcom és issza magába a felvitt arcápolokat, mióta használom azóta valahogy egységesebb az arcképem és az orromon lévő miteszerek hadán is ritkitott kicsit. Összességében jó kis terméknek tartom, főleg ilyen kedvező áron. Egyébkent aliról rendeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

marcsi963

2019. március 16.

Az enyem nem pont igy nez ki, pont olyan, mint az eredeti. Viszont a douglasben megfogdostam az igazit, az sokkal puhabb. Amugy szeretem, eddig nem artott, minden este vele tisztitom at az arcomat. 8euroert vettem Alirol, megerte szerintem. Annyiban mas, hogy nem jelez X mp utan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.