Best of Beauty 2019

Egyéb

Ár:   4000 Ft-tól   Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: nikolett, Módosítva: 2015. május 11.

Ár:   4000 Ft-tól
Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A mitesszerek és a bőrtisztátlanságok kézi eltávolításának eddigi módszerét felváltó tisztítási forma. A bőrt kímélő vákuum a nyomkodást helyettesíti. Miközben a kiemelésnél a szőrtüsző összenyomással ürül ki, a vákuumnál a szívás a faggyút és a mélyen fekvő tisztátlanságokat a felszínre hozza. A kézi nyomkodásnál ez nem így van, mivel amennyiben az eltávolításnál egy kis maradék marad bent, úgy az begyulladhat ill. duguláshoz vezethet. Ugyanis a nyomással a tüszőt bezárjuk, miközben a leszívásánál a tüsző kinyílik és ezáltal a faggyú és a bőrtisztátlanság eltávolítható. A vákuum tisztítás minden bőrtípusnál alkalmazható és különösen ajánlják érzékeny bőrre.

Árak: kb. 4000 Ft-tól  / alkalom (általában 1 alkalom szükséges)

6vilag

2019. június 23.

Valamikor hallottam, hogy ez a Váci utcában az Estée Laudernél végeztek ilyen kezelést. Vettem egy kupont, mikor megláttam, hogy akciósan is lehet kipróbálni, persze máshol, nem ott. Mert az Estée Lauder megszüntette, azért mert semmit sem ér.
De ezt én akkor még nem tudtam. Nos a kezelés először: fellazítják a bőrt valami eszközzel, majd jön a vákuum. Nem mondom, hogy rossz, de jó se. Utána piros voltam, mint a paprika. Két hétig 50-es fényvédőt javasoltak. Jó. Én nem láttam semmi változást. Bejelentkeztem a kozmetikushoz, és elmondtam, neki, hogy ezt muszáj volt kipróbálnom, megcsaltam. Ő mesélte, hogy amikor ez a "forrdalmi' eljárás bevezetésre került Váci utcában, ő szomszéd kozmetikában dolgozott és az EL azért szüntette meg, mert egyáltalán nem volt hatékony. Kézzel alaposabban lehet tisztítani, hiszek neki és maradok a jövőben is nála. Többet soha sem próbálkozom ilyen marhasággal. Pláne, hogy a gyanú is felmerült bennem, hogy lehet a kuponos kozmetikus Mekk Mester volt, olyan furákat mondott. Tanulópénz. Jó párszor megfizettem már, de néha még a mai napig képes vagyok beugrani egy jól felfuttatott reklámnak (vagy egy olcsó kuponnak),ne tegyétek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 23.