Egyéb

Ár:   $60   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: postareb, Módosítva: 2020. május 19.

Ár:   $60
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• Szuper vékony és utazásbarát
  • Micro USB porttal tölthető - nincs szükség elemre
  • Érintéses gombok, állítható fényerő
  • Könnyen beállítható a tükör szöge
  • Ki- és bekapcsológomb
  • Hosszú élettartamú LED izzókkal
  • Mérete: 29 cm x 19.6 cm x 3 cm
  • Súlya: kb. 0,6 kg
  • Cruelty free

postareb

2020. május 28.

A rendeléstől számítva 13 napot vett igénybe, hogy kézhez kapjam. Nagyon meg vagyok elégedve vele. Tökéletes a mérete, a súlya és nagyon egyszerűen lehet rajta állítani, hogy mennyire legyen éles a fénye.

Tipp: a Vanity Planet oldalán érdemes kuponkódok után keresni, mert szinte mindig van..így kb. mindig 20-30% kedvezménnyel lehet megvásárolni, ha figyelmes vagy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.