Egyéb

Ár:   €2   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Morsolya, Módosítva: 2017. december 15.

Ár:   €2
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

Klasszikus Verde Vera Marseille szappan természetes bőrkiegyensúlyozó tulajdonságokkal, az ősi "marseille" módszerrel készül, a kazánban elszappanosítva. A pálmaolaj fenntartható ültetvényekből származik. A Verda Vera a Despar által kifejlesztett természetes kozmetikum, melyet a bőr és a környezet védelmére fejlesztettek ki. Valamennyi termék legalább 98%-ban természetes eredetű anyagokat tartalmazz. A hatóanyagok mindegyike növényi eredetű, a parfümöket nagyfokú ökológiai és dermális kompatibilitás jellemzi.

Parabén, vazelin, PEG, SLS - SLES és szilikon mentes, mesterséges szinezéket nem tartalmaz.

Morsolya

2017. december 3.

Nagyon szeretem ezt a szappant, egy olasz nyaralás során bukkantam rá a szupermarketben. Meglepődtem, mikor észrevettem, hogy a Nesti-Dante gyártja, darabját potom áron adják az itthon elérhető termékeikhez képest. Az illata finom, natur, természetes, "tisztaság-illat", lágyan habzik, kellemes vele a mosakodás. Sajnálom, hogy jelenleg csak Olaszországban elérhető!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 3.