Bioeel

Ár:   1340 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   120 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: ágica, az összetevőket feltöltötte: szilvi07, Módosítva: 2021. január 3.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Zsíros, pattanásos bőrökre azonnali hatású, ezen kívül herpesz, övsömör, karcolt, vágott sebek, szúnyog és rovarcsípés, bőr allergia kiváló ellenszere. Ezen kívül műtéti sebek után-kezelésére alkalmas. Hatása erősen fertőtlenítő összehúzó, szárító viszketés és fájdalom csillapító. nem csak az arcra hanem az egész testfelületre ajánljuk. Rendkívül gyorsan hat, csak természetes anyagot tartalmaz!
Ajánlott a Házi patikákba is mert minden felületes sérülés esetén kiváló elsősegélyt jelent. A basalioma kezelésében is minden esetben sikeres. Antiszeptikus hatása miatt megakadályozza a gennyesedést. Hipoallergén

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

k001

2022. január 5.

Most, hogy végre találtam olyan termékeket, amelyek TÉNYLEG segítenek a pattanások, mitteszerek ellen, most "hálából" sorra veszem, hogy mik voltak, amik fabatkát sem értek nálam, és csak az időm és a pénzem rabolták. Ő az egyik. Csak viszkettem tőle, mint a veszedelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 5.

Molang98

2020. október 1.

Én csak arcon lévő pattanásokra használom ezt a terméket, de már évek óta. Nem mondom, hogy totál csodaszer, bár nekem elég macerás a bőröm, most is küzdök néha gyulladt pattanásokkal. Ezeket annyira nem viszi le, de ha már begyűlt, akkor nagyon jól leszárítja és a pirosodott hegeken is sokat javít. Valószínűleg az egyik legjobb leszárító pattikra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 1.

Comment92

2020. július 26.

Mar joideje nem tudom beszerezni a Forte valtozatot, pedig evekig azt hasznaltam, kb 20-30 flakonnal elhasznaltam mar. Most legutobb a Mullerben megvettem ezt a gyengebb valtozatat. Csipni ez is csip, de eszreveheto a kulonbseg a ket termek kozott. Ez kb csak fertotlenit az alkohol miatt, meg szarit, de semmi egyeb. Azota mar vegre lattam neten egy oldalt, ahonnan lehet rendelni az erosebb valtozatat.
Hozzateszem en a vermixet a nyomkodasmaniam utan hasznalom, amitol voros, csomos, gyulladt, sebes lesz arcom, mellkasom.. de ez nem tesz sokat hozza a gyogyulasahoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

SugarB

2019. október 21.

Jó termék a pattanások helyi kezelésére. Mikor használtam egész éjjel fennhagytam másnapra jóval kisebbek és a sebek szárításában is segít, a gyulladt részek kevésbé fájdalmasak másnapra és pár nap múlva már alig látszanak tőle. Lecseréltem viszont az állandó használatát Dermofil pasztára, ugyanis az adagolója nagyon feltűnően beszárad vagy én nemtudom utána már öntögetni kell és folyik mindenhova, szóval azt sokkal kényelmesebb használni. Ettől függetlenül tényleg jó termék, újra fogom venni még szerintem valamikor, mert nem volt csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

Evelin123

2019. augusztus 23.

Régebben használtam az arcomra, ha megjelent egy-két patti. Mivel ezt csak helyileg kell alkalmazni, így kedvező áron kapunk sok terméket. A pattanásokon segített, lejjebb vitte a gyulladást és hamarabb eltűntek. Tetszik az illata és,hogy fehér, látom hova, mennyit kentem ( úgy is csak estére meg otthonra kentem, meg a páromnál):D. Nem csodaszer talán de hatásos kis cucc, az ára kedvező, megéri kipróbálni, hát legyen 5 * . Ne feledjük el ez " tűzoltásra " van nem a porbléma gyökerének a megszüntetésére, ezért végleges megoldást nem nyújt, viszont kezelésre nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

Fruzsi320

2019. június 12.

Az itt olvasott pozitív vélemények miatt vásároltam meg. A pattanásos arcbőrömet teljesen rendbehozza pár nap alatt. Mikor kezd kijönni a patti, 2-3 napig kenegetem vele reggel és este, és szépen magától visszahúzódik, nem alakul ki belőle a gyulladt pattanás.
A már meglévő pattanásokat is eltünteti, leszáradnak, visszahúzódnak maguktól 1-2 nap alatt.
A kinyokodott pattanásokat is be szoktam vele kenni, így rekukálja a piros foltok kialakulását.
Nálam csillagos ötös! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

Nálam csillagos ötös! :)

sailorluna

2019. január 29.

ez egy nagy-nagy nem. sok évvel ezelõtt használtam először, akkor sem szerettem, majd valamilyen indíttatásból tavaly újra megvettem, de kár volt. semmit nem segít a pattanásokon, még a kicsiken sem. a szétnyomkodott pattikat is csak kisebesíti, kimarja az épen maradt részeket is, pedig a cink tartalma miatt hámosításra számítottam. túl alkoholos, ami tönkreteszi a bőrt, a kámfor miatt pedig csíp és irritál, mint az atom. száradás után leszedni lehetetlen, se olaj, se micellás víz nem hozza le, napok alatt kopik le a bőrről. hasznavehetetlen, káros, idejétmúlt termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

kvivien0526

2018. augusztus 11.

Nekem nagyon bevált,ha hiszitek ha nem minden este vagy minden második este(ahogy eszbe jut) bekenem az egész arcomat és másnapra nagyon tiszta lesz. Azóta mióta ezt csinálom,alig van 1-2pattanásom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

nicorosie

2017. november 20.

Vattakoronggal szoktam felvinni, rettentő egyszerű, és hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

Vattakoronggal szoktam felvinni, rettentő egyszerű, és hatásos.

Barboka89

2017. november 13.

Semmit sem ér. Pénzkidobás volt. A teafa illóolaj sokkal többet használ...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

Semmit sem ér. Pénzkidobás volt. A teafa illóolaj sokkal többet használ...

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Zinc Oxide

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Bórsav. Gyenge sav, melyet  antiszeptikus és rovarirtó tulajdonságai miatt használnak. A vegyiparban alapanyag. Fehér por, vízben oldódik. Ásványa a szasszolit. A bórsavat fertőtlenítő (antiszeptikus) hatása miatt a gyógyászatban is alkalmazzák.