Egyéb

Ár:   €22   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: rockhormon, Módosítva: 2020. augusztus 26.

Ár:   €22
Kiszerelés:   60 db
Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

"Ez a vitaminkészítmény különösen nagy számú, a bőr számára fontos összetevőt tartalmaz. Például: A biotin, a riboflavin, a cink és az A-vitamin hozzájárul a normál bőr fenntartásához. Ezenkívül a receptet kiváló minőségű, természetes növényi anyagokkal egészítették ki: komlópor, pennywort por, OPC szőlőmag kivonat, barna köles kivonat és paradicsom kivonat. Vegetáriánus recept állati összetevők nélkül!"

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

rockhormon

2020. szeptember 29.

A fogamzásgátló elhagyása után pattanások jelentek meg, olyan helyeken ahol nem számítottam volna rá! A hátam és a mellkasom csúnyán begyulladt, ezért most már két hete szedem ezt a vitamint amit a német amazonon rengetegen dicsértek. A mellkasomon hip hop eltűntek a pattik és a hátamon is már jobban áll a szénám! (Pedig mást idő híján, nem tudtam rá bevetni...)

Könnyen szedhető kapszula, nem olcsó a €22 egy hónapra, de kúraszerűen lehet sokunkon segíthet!

Én elégedett vagyok már most, biztos, hogy még egyszer újra veszem és ha letelt legalább két hónap újra értékelem.

UPDATE
Sajnos túlszárította a bőrom, mindenütt! Kis gríz szerü apró tokos pattanások jelebtkeztek olyan helyeken ahil azelőtt soha, kozmetikus szerint valamitől amit beszedtem. Én ennek tudom be, nagyon bánom, sokáig tisztult a szervezetemből mire visszaállt a rend és elég drága volt! Pedig rengeteg értékelés van róla Amazonon, de egy sima gyógyszertári e vitamin kapszula többet ér!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

UPDATE