Egyéb

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 13.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Gyengéd mégis alapos szőrtelenítő amely az arcot kivéve az egész testen használható. Fájdalommentesen és bőrirritáció nélkül szabadulhat meg a nem kívánt szőrszálaktól és mindezt fájdalommentesen. Használata után nem alakulnak ki gyulladt szőrtüszők vagy benőtt szőrszálak. Rendszeres használat mellett (ha nem használ mellette más szőrtelenítő módszert mint például borotválkozást vagy gyantázást) a szőrszálak folyamatosan elvékonyodnak, a bőr pedig puha és ragyogó lesz.

Flora8

2018. március 8.

PinkPandán láttam először ezt a szőrtelenítőt, aztán addig szemezgettem vele amíg a müllerben meg nem vettem. A tesztelést 2 kis részen csináltam meg: lábon és bikinivonalon. Vagy valamit elrontottam a bikinivonalnál, vagy oda nem igazán lehet használni, ugyanis fájni nem fájt, de a szőr eltűnése helyett piros pöttyök jöttek ki rajtam. Lábon semmi probléma nem volt, így végül csak a lábszáraimon használtam. Próbáltam már több Veet krémet is, de azok után sokszor jöttek ki apróbb pöttyök vagy nőtt be a szőr. Ez a szőrtelenítő tényleg betartja azon ígéreteit, miszerint fájdalommentes és nem alakul ki irritáció, benőtt szőr vagy gyulladás, viszont sajnos ahova vékonyabban kentem belőle nem tüntette el olyan alaposan a szőrt. Ezért és a bikinivonalon tapasztalt irritációért vonom le azt az 1 csillagot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 8.