Egyéb

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   Patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: umpalumpa, Módosítva: 2019. április 3.

Lelőhely:   Patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A Vizol S Intensive szemcsepp B5-provitamint (dexpanthenol 2%) tartalmaz, amely megköti a vizet, ápolja és regenerálja a szem felszínét, valamint nátrium-hialutonátot (0,15%), amely azonnali nedvesítést biztosít. A cseppentést követően gyorsan enyhülnek a kellemetlen tünetek. Enyhe és mérsékelt szemszárazság tüneteinek kezelésére, a könnyfilmréteg stabilizálására, a szem síkosítására és a szemfelszín simaságának helyreállítására kifejlesztett készítmény. Speciális szűrőt tartalmazó csepegtető technológiájának köszönhetően a folyadék a felbontást követően is steril marad.

Tartósítószer-mentes.

umpalumpa

2019. április 11.

Egy ideje folyamatosan szükségem van nedvesítő szemcseppekre. Ahogy járok itt-ott, úgy veszek. Néha kapok olyat, amit már ismerek, de van, hogy más van a kínálatban. Amúgy ezt a faramuci cseppentőst meg nem vettem volna, de pont kellett és nem volt más nekem alkalmas készleten.
A hatása rendben van. Kicsit talán nyugtató hatású is, kellemes érzés a szememnek, ha sikerül végre betalálni a cseppel. Többnyire ellövök 3-4-et szemenként mire sikerül becseppenteni. Bár a patikus esküdött, hogy a fél éves lejárat után is marad még benne és azt is állította, hogy teljesen steril marad a folyadék vagyis utána is használható, nekem az a sejtésem, hogy hamar el fog fogyni.
3 és 4 csillag közé tartom. Ha eltekintenék a macerás használattól lenne 4-es, de nagyon idegesít, így 3-ast kap azért is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 11.