Egyéb

Ár:   7590 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: karakumsivatag, Módosítva: 2018. február 19.

Virágos-gyümölcsös uniszex illat 2016-ból.

Fejjegyek: narancs, citrom, bergamott

Szívjegyek: gyümölcsös jegyek

Alapjegyek: fehér pézsma, borostyán, vanília

Wajid Farah Nirvana Puro EDP+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: üveg parfümszóróban, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

kvin

2019. január 29.

Jó, én valahol kettejük véleménye között vagyok.
Nagyjából egyetértek Timivel, nekem is nagyon tetszik, de nem lett szerelem. Viszont valahol a másik véleményt is meg tudom érteni (megjegyzés: az én bőrkémiámmal működik és a vanília pont az a füstös, fás-féle.)
Minden megvan benne, amit előttem leírtak, sőt, egészen szerethető... lenne - ellenkező nemen is tesztelve - , de nem tudok elvonatkoztatni ettől az "arabságtól", és akármennyire is jó - igen, nagyon jók a gyümölcsök, meg a fásság, stb. -, ezen a parfümön is nagyon érződik az a fajta jellegzetes "tevehajcsár" feeling, ami engem élből taszít. Eszement tartósság, órákon át is intenzív, egészen finom illat, de az arab létforma jut róla eszembe... Dubai, a homokvihar, a sivatag, a tevék, a rekkenő hőség, az izzadság, és az ezt erőteljes, illatokkal, ízekkel elrejteni kívánt erőlködés.. attól még ott van alatta az a bizonyos kipárolgása a bőrnek és mindennek, amit magában hordoz... sajnos ezt nem tudja levetkőzni.
Akit ez nem zavar, annak maga a gyönyör lehet.

(Négyet adnék, ha nem lenne ennyire jellegzetesen arab...)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 29.

Jó, én valahol kettejük véleménye között vagyok.
Akit ez nem zavar, annak maga a gyönyör lehet.

(Négyet adnék, ha nem lenne ennyire jellegzetesen arab...)

PerfumePippi

2018. március 4.

Fújós mintám van belőle, amit Karakumsivatagtól szereztem be (utólag is nagy-nagy köszönet!!!) "Legalább nem egy egész üveg maradt a nyakamon"...ez lehetne a mottója véleményemnek, és őszintén örülök, hogy csak fújósom maradt. Az utóbbi időben érdeklődésem az arab parfümök felé fordult, mert eddig akárhányat próbáltam, nem ilyen kis litty-löttyök voltak, általában elfogadható áron hozzájuk lehet jutni, és a parfümolaj-piac terén hiánypótló a munkásságuk. Ráadásul profi üzletemberek: minden árfekvésre gondolnak, a katalógusaikban van "keleti" és "nyugati" szekció is, ha valaki veszi a fáradságot és kutakodik egy-egy cég után a neten.
A vanília is nehéz műfaj -folytathatnám. Az én vágyott vaníliám nem műanyag-szerű, de enyhés füstös, fás. (Lábjegyzet: a leghűbb, legszofisztikáltabb tiszta vanília a Vanille Absolu; a legelegánsabb a cédrus miatt a Vanille Noir; és a legbújósabb-cicásabb, a tökéletes leszáradás számomra jelenleg az Al-Mazyoona). Hát, nagyok az igényeim, de azért nyitott vagyok.
Azonban most nem erről van szó: EZ A PARFÜM NEM MŰKÖDIK A BŐRKÉMIÁMMAL. Az eleje még csak-csak, bár ez a fanyar, citrusos vaníliás nyitány nekem kissé szintetikus, sablonos érzetet ad. Aztán leszárad egy egykaptafás, foltokban kopó, csúnya férfiparfümbe, amiben hiába próbáltam kiszagolni valami megnyugtató fás jelleget. Nem az a baj, hogy rajtam férfias, hanem az, hogy csúnya. És erre nincs más szó.
Ez az eset is csak azt támasztja alá, hogy bizony mintát kell szerezni abból, amiből lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 4.

Timi8

2018. február 19.

Ez az illat egy waahuuuuuuuu! Legeslegfinomabb uni illat a világon! Nálunk a Párom viseli (bár én is szoktam csenni a kis fuffancsbòl). Kifùjáskor hűvös, fanyar-friss, majd folyamatosan édesedik és egyre melegszik az illat, leszáradása Paco Rabanne Pure Xs-es. Fantasztikus gyümölcsös-pézsmás, modern parfüm. Keresem üvegében, ipari mennyiségben is érdekelne akár!!! Szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 19.