Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   online, drogéria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: katalin89, Módosítva: 2020. június 18.

Lelőhely:   online, drogéria
Kategória:   Hajápolók

A gránátalma kivonatnak köszönhetően a termék hidratálja a festett hajat és vissza adja természetes fényét.

katalin89

2020. június 14.

A húgomtól kaptam ajánékba, ő nagyon elégedett volt vele. Bár nem festem a hajam, én nagyon elégedett vagyok a hatásával. Eddig 2 féle samponnal próbáltam és annyira selmyessé teszi a hajam, hogy ha a fülem mögé teszem, akkor mindig előre csúszik:)) A "shea vajas & kreatinos" verziót is próbáltam, az is szépen teszi a dolgát:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.