Egyéb

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: 6vilag, Módosítva: 2021. február 1.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

A gyengéd formulájú hajápoló. A többfunkciós gondozása a haj szépségének és egészségének, természetes volumenű, hidratáló, puhává és kezelhetőbbé teszi a hajat. Összetétele ötvözi az enyhe felületaktív anyagokat és kondicionáló szereket, átfogó gondozást biztosít a  puha és mélyen hidratált haj számára.

6vilag

2021. április 21.

Két komponensű express balzsam kókuszvízzel. Nagyon finom illata van, enyhén kókuszos, mint egy tejszínes kókusztorta kis citormfűvel, vagy valami ilyesmi.
Nem tudom, hogy mit kerestem, de mikor megláttam a polcon, akkor már tudtam, hogy ezt.
Hajkibontásra használom (hajmosáskor még balzsamozok is), ezt fel kell rázni, a két komponens egyneművé válik, amit finom permettel adagol a szórófej.
Nálam tökéletesen működik. Nem zsírosít, nem szárít, nem száll a hajam utána. Azt gondolom kellően hidratál, puha, fényes hajat eredményez.
Nem csodaszer minden bizonnyal, de nagyon jó, sőt az egyik legjobb, amit eddig használtam valaha. Nagyon megszerettem, és nem szeretném, ha megszűnne, mint sok más termék, amit imádtam valaha.
Pár hónap használat után is töretlen a szeretetem, nagyon jó termék, öröm használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 21.