Egyéb

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: bendee91, Módosítva: 2017. május 24.

Kategória:   Szépítő eszközök

A vaddisznósörte hajkefe többféle módon járulnak hozzá a haj ápolásához.

• Először is, tisztán tartják azt. Ha mikroszkóp alatt megvizsgáljuk őket, akkor azt látjuk, hogy a vaddisznó sörte felülete olyan mint a halpikkelyeké. Így összegyűjtik a koszt, a szennyeződéseket és a felesleges zsírt.
  • Másodsorban a vaddisznó sörte stimulálja a fejbőrt és az ott található vörösvérsejteket – ez természetes úton serkenti a hajnövekedést.
  • Harmadsorban a sörtével történő fésülködés serkenti a fejbőrben keletkező természetes olajok (faggyú) kibocsátását, és ezeket egyenletesen eloszlatja a hajon. Ezáltal a haj fantasztikusan élettelivé és ragyogóvá válik, sőt ily módon a hajvégek töredezését is megelőzhetjük.

fridaylover

2019. június 29.

Vastag szálú, dús hajam van, ami balayage szőkített és naponta vasalom. Régebben töredezett, de amióta váltottam erre a kefére és vizesen nem fésülöm, azóta fényévekkel jobb a hajam minősége. Az egész család erre esküszik. Én naponta szedem ki belőle a hajat, így nem gondolom, hogy gyorsan koszolódna. Ha megmosom, tényleg állat-szaga van :D de ez legyen a legnagyobb baja!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 29.

annaerdei

2018. június 23.

Az itteni velemenyek alapjan vettem meg, nem rossz cucc, de lehet nelkule elni.
A hajamat elotte at szoktam fesulni rendes “durva” kefevel majd ezzel megegyszer atmegyek rajat. Utana szall a hajam de az hamar elmulik illetve valamivel puhabb lesz tole. De nem csodaszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 23.

Az itteni velemenyek alapjan vettem meg, nem rossz cucc, de lehet nelkule elni.

bcintiaibolya

2018. május 28.

Már nagyjából egy éve ezt használom. Nem töri a hajamat, fényessé válik. Természetes göndör hajam van, és ezzel átfésülve a természetes hatás megmarad, nem "száll" a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

RarityRose

2018. január 4.

Ez a fésű életem fésűje! Fél éve használom. Hogy én mennyire imádom, arra nincsenek szavak! Nem töri a hajam, mint az átlagos fésűk, kényelmes vele fésülködni, nem húzz, nem fáj,a hajam ragyogó! Imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 4.

Macska27

2017. december 4.

Pár hónappal ezelőtt a Müllerben vettem a vaddisznósörte hajkefémet, kb. ilyen áron, Body&Soul márkájú. Gumiágyas, szép sötét fa nyele van, 100%-os vaddisznósörte. Hetente szoktam szilikonmentes samponnal kimosni és minden nap vagy minden másnap kiszedem belőle a hajszálaimat egy műanyag fésű segítségével. Az én hajam vékonyszálú, gyorsan zsírosodik, 2-3 naponta mosom. Mosás utáni napon már csak összefogva tudom hordani, kiengedve vállalhatatlan. Ez a hajkefe szépen eloszlatja a hajamon a faggyút, ezáltal a hajmosást követő napon felkötve kevésbé tűnik zsírosnak. A hajamból összegyűjti a szöszöket, kellemesen stimulálja a fejbőrt fésülködés közben. Mivel a hajszálmerevítő izmokat edzi, dúsabbnak tűnik a hajam a használata után. Egy dolog zavaró benne, ami miatt nem vonok le pontot, hogy száll tőle a hajam. Összességében SZERETEM!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Edina1015

2017. március 6.

Több éve használok vaddisznósörte kefét. Vékonyszálú hajamat szépen ápolja, kellemesen stimulálja a fejbőrt. A tisztán tartás egyedüli hátránya, de a sok pozitív hatása kárpótol. Fodrászkellékesben szoktam beszerezni, barátibb az ára, mint a drogériákban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

Audi

2016. november 12.

Soha nem fogok mással fésülködni, nagyon nagy szerelem a miénk. Ráadásul natúr.. Gyorsan gyűjti a koszt ez igaz, ezért tisztaságmániásoknak nem ajánlom ( anya is ki akarta dobni már nem egyszer.. ) és tisztítani sem olyan könnyű, de az én három szál , törékeny hajamat teljesen kordában tartja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 12.

skutunde

2016. november 7.

Amióta ezt használom, sokkal kevésbé sérül a hajam, és tényleg élmény vele hajat fésülni. Az igaz, hogy hajmosás után mást használok, mert a nagy gubancokkal másnak kell megküzdenie, de ezt nem is arra találták ki. 😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

Amanina

2016. november 4.

Az enyemnek mas a nyele, tehat nem pont ez a tipus, de hasonlo. Nekem bevalt! Szepen tisztit, fenyesit, nem huz. En a szoszoket sem tapasztaltam eddig, de nem art tisztogatni.

Azonban azt hozzatennem, hogy akinek baromivastag, dus haja van, annak ez nem lesz elég ha szeretné atfesulni. En ugy szoktam, hogy felemelem a felsobb tincseket, amig az alsobbakat fesulom, mert egyben nem megy at a hajon, pedig az enyem vekony. Szep eredmeny erheto el vele ettol fuggetlenul es nem egy fos muanyaggal pucolod a hajad legalabb ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

Panni21

2016. október 2.

Idáig Tangle Teezer-t használtam, és teljesen meg voltam elégedve vele, hirtelen ötlet volt, hogy szeretnék egy natúr hajkefét is. Találomra vettem meg a Müllerben egy Faller márkájút (német termék, kint vettem), mivel ennek tetszett legjobban a kialakítása, illetve árban is megfelelőnek találtam (9€). Közepes méretű, ovális, nagyon szépen kézre áll, és ha hinni lehet a leírásnak, csak természetes szálakat tartalmaz.
Nagyon finom, puha lesz tőle a hajam, valóban inkább csak simogatja, mint bontja a hajat, de az én kevés, vékony szálú, sérülékeny és puha hajamnak pont erre van szüksége. Elég egyszer-kétszer áthúzni, és máris olyan lesz a hajam, mint a folyékony selyem. Nem tapasztaltam, hogy elektrosztatikussá tenné, bár az enyém alapból sem igazán hajlamos rá (bár egyes samponok ki tudják váltani). Inkább lesimítja a hajam, könnyebb összefogni is.
Nem érzem seprűsnek a hajam végét, mint a műanyag fogú fésűk esetében. Persze azért nem dobtam ki a TT-t se, mosás után vizesen, illetve szárítás alatt inkább azt használom, mivel a komolyabb gubancokat könnyebb bontani vele, ill hőellenállóbb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.