Egyéb

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: bendee91, Módosítva: 2017. május 24.

Kategória:   Szépítő eszközök

A vaddisznósörte hajkefe többféle módon járulnak hozzá a haj ápolásához.

• Először is, tisztán tartják azt. Ha mikroszkóp alatt megvizsgáljuk őket, akkor azt látjuk, hogy a vaddisznó sörte felülete olyan mint a halpikkelyeké. Így összegyűjtik a koszt, a szennyeződéseket és a felesleges zsírt.
  • Másodsorban a vaddisznó sörte stimulálja a fejbőrt és az ott található vörösvérsejteket – ez természetes úton serkenti a hajnövekedést.
  • Harmadsorban a sörtével történő fésülködés serkenti a fejbőrben keletkező természetes olajok (faggyú) kibocsátását, és ezeket egyenletesen eloszlatja a hajon. Ezáltal a haj fantasztikusan élettelivé és ragyogóvá válik, sőt ily módon a hajvégek töredezését is megelőzhetjük.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

NeonPink

2022. január 15.

Pontosan ezzel megegyező de más márkájú hajkefém van. Nem szabad tőle 1-2 fésülés után csodát várni. Pár hét használata után már észrevehetően könnyebben kezelhető, fésülhető volt a hajam. Azóta sokkal selymesebb, lágyabb és egyáltalán nem gubancolódik. Hajmosás után is könnyebb kibontani (vizes hajra fésűt használok).
Nekem a zsírosodáson egyáltalán nem változtatott és ugyanúgy hajlamos a töredezésre a hajam vége.
Mivel vékonyszálú ritka hajam van egyedül akkor okoz problémát amikor egyben hátra próbálom fésülni.
Szerintem teljesen jó vétel volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 15.

Szerintem teljesen jó vétel volt.

tigris2020

2022. január 12.

Vékonyszálú dús hosszú hajam van. Fejbőr masszázsnak és kifésülni nagyon jó. Nem húzza a hajam, nem szed ki egy szálat se. Nem töri a hajat. A fejbőr masszírozó hatása miatt gyorsabban nő a hajam, és sokkal több a babahajam.
Van egy vaddisznó sörtés körkefém.
Azzal szárítom be a hajam minden hajmosás után.
És csodás hajat kapok.
Nem húz ki egy szálat se.
Így szalon képességű hajat kapok otthon károsítás nélkül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 12.

Van egy vaddisznó sörtés körkefém.
Azzal szárítom be a hajam minden hajmosás után.
És csodás hajat kapok.
Nem húz ki egy szálat se.
Így szalon képességű hajat kapok otthon károsítás nélkül.

fridaylover

2019. június 29.

Vastag szálú, dús hajam van, ami balayage szőkített és naponta vasalom. Régebben töredezett, de amióta váltottam erre a kefére és vizesen nem fésülöm, azóta fényévekkel jobb a hajam minősége. Az egész család erre esküszik. Én naponta szedem ki belőle a hajat, így nem gondolom, hogy gyorsan koszolódna. Ha megmosom, tényleg állat-szaga van :D de ez legyen a legnagyobb baja!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 29.

annaerdei

2018. június 23.

Az itteni velemenyek alapjan vettem meg, nem rossz cucc, de lehet nelkule elni.
A hajamat elotte at szoktam fesulni rendes “durva” kefevel majd ezzel megegyszer atmegyek rajat. Utana szall a hajam de az hamar elmulik illetve valamivel puhabb lesz tole. De nem csodaszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

Az itteni velemenyek alapjan vettem meg, nem rossz cucc, de lehet nelkule elni.

bcintiaibolya

2018. május 28.

Már nagyjából egy éve ezt használom. Nem töri a hajamat, fényessé válik. Természetes göndör hajam van, és ezzel átfésülve a természetes hatás megmarad, nem "száll" a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

RarityRose

2018. január 4.

Ez a fésű életem fésűje! Fél éve használom. Hogy én mennyire imádom, arra nincsenek szavak! Nem töri a hajam, mint az átlagos fésűk, kényelmes vele fésülködni, nem húzz, nem fáj,a hajam ragyogó! Imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 4.

Macska27

2017. december 4.

Pár hónappal ezelőtt a Müllerben vettem a vaddisznósörte hajkefémet, kb. ilyen áron, Body&Soul márkájú. Gumiágyas, szép sötét fa nyele van, 100%-os vaddisznósörte. Hetente szoktam szilikonmentes samponnal kimosni és minden nap vagy minden másnap kiszedem belőle a hajszálaimat egy műanyag fésű segítségével. Az én hajam vékonyszálú, gyorsan zsírosodik, 2-3 naponta mosom. Mosás utáni napon már csak összefogva tudom hordani, kiengedve vállalhatatlan. Ez a hajkefe szépen eloszlatja a hajamon a faggyút, ezáltal a hajmosást követő napon felkötve kevésbé tűnik zsírosnak. A hajamból összegyűjti a szöszöket, kellemesen stimulálja a fejbőrt fésülködés közben. Mivel a hajszálmerevítő izmokat edzi, dúsabbnak tűnik a hajam a használata után. Egy dolog zavaró benne, ami miatt nem vonok le pontot, hogy száll tőle a hajam. Összességében SZERETEM!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Edina1015

2017. március 6.

Több éve használok vaddisznósörte kefét. Vékonyszálú hajamat szépen ápolja, kellemesen stimulálja a fejbőrt. A tisztán tartás egyedüli hátránya, de a sok pozitív hatása kárpótol. Fodrászkellékesben szoktam beszerezni, barátibb az ára, mint a drogériákban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 6.

Audi

2016. november 12.

Soha nem fogok mással fésülködni, nagyon nagy szerelem a miénk. Ráadásul natúr.. Gyorsan gyűjti a koszt ez igaz, ezért tisztaságmániásoknak nem ajánlom ( anya is ki akarta dobni már nem egyszer.. ) és tisztítani sem olyan könnyű, de az én három szál , törékeny hajamat teljesen kordában tartja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

skutunde

2016. november 7.

Amióta ezt használom, sokkal kevésbé sérül a hajam, és tényleg élmény vele hajat fésülni. Az igaz, hogy hajmosás után mást használok, mert a nagy gubancokkal másnak kell megküzdenie, de ezt nem is arra találták ki. 😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.