Egyéb

Ár:   9050 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ubse, Módosítva: 2018. február 4.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Ár: 6700 , Eladó: Czipus
Állapot: bontatlan, Helyszín: Martonvásár, fizetés: fizetés banki utalással (az árban benne van a ptkg/Foxpost díj)
anita

2017. március 11.

Elsősorban ösztrogén dominencia okozta menstruációs migrén miatt kezdtem használni és valami csoda. A hosszútávú hatásai orvosi kontrollvizsgálatok mellett eddig azt mondhatom nagyon jók.
Szakemberrel történő konzultációt viszont senki se hagyja ki és ne kezdje magát ész nélkül kenni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 11.

eszter39764

2017. január 17.

A hormonterapeutánál, ahol vásároltam kereken 10000 Ft. Igaz, kaptam még egy kapszulát a krémen kívül, de a ciklusom azóta rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Gyevocska

2015. december 19.

Tavaly diagnosztizáltak Nálam miómát a méhemben. Műteni akartak, tekintve, hogy 38 éves vagyok, és babát szeretnénk a férjemmel. Az ösztrogén szintem is magasabb volt egy kicsit. De "Isten áldása a Google", és már rendeltem is egyet. Közben kapszula formájában is szedtem jamsz gyökeret, de ezt jobbnak véltem, tekintve, hogy bőrön keresztül jobban felszívódnak a hatóanyagok.
És láss csodát, 1 hónapja egy kontrollon kértem a dokit, nézzünk már rá a méhemre. Csak úgy.. És mióma sehol, sőt, a petefészek cisztáimnak is búcsút mondhattam. Pedig ez utóbbiakat már "szorgosan" gyűjtögettem évek óta.
Így nagy barátok leszünk, mert biztosan nem hagyom abba a használatát.
És már az sem érdekel, hogy drága. Havi 3000 ezer forintot bőven megér, hogy ne kelljen műtőasztalra feküdnöm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 19.

Így nagy barátok leszünk, mert biztosan nem hagyom abba a használatát.

kitti1616

2014. június 10.

Nekem éveken át CSAK fogamzásgátlóval volt menstruációm, hormonproblémáim vannak. Orvost váltottam, ezt a krémet javasolta nekem pluszban természetes összetevőjű bogyókat kell szednem. A krémmel 2 héten belül megjött a havim :) Számomra ez hatalmas meglepetés volt. Egyetlen problémám az ára :/ Nagyon drága...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 10.

vanessaigornh

2014. május 15.

Nagyon drága az biztos (9 ezer Ft). Nem hivatalosan ösztrogén túlsúly kompenzálására ajánlott. Én már több tubussal is elhasználtam. De mostanában biztos, hogy kevesebb a mennyisége a flakonban és ez nagyon bosszantó. Nekem még nem oldotta meg a problémámat, de valami váltosás van, mert a hasamban olyan furcsa "rugdalásos" érzésem van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 15.

Kendra

2014. január 15.

A krém hatásával semmi bajom.- DE...- Szedtétek már szét egy ilyen krém dobozát miután kiürült? Akár hogyan számolgattam,túl gyorsan elfogyott,egy nyomásnyi krém tuti nem több 3ml-nél,inkább 2ml-mint a kis tasakos krémminták.Szóval az én általam rendelt dobozban tuti nem volt több 60ml-nél és a doboz meg igen csak gyanús,olyan mintha a merev falú alsó rész csak fél állásban lenne fixálva és ahogy nyomkodod persze feljebb megy míg el nem fogy egészen a tetejéig. 20-21-nyomásnyi krém volt az originál dobozban-ez nekem irtó kevésnek tűnik tízezer forintér. Aki tud olcsóbb megbízható progeszteron krémet jelezze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 15.

Corra

2013. március 11.

Ezt a krémet semmiképp nem sorolnám a kozmetikumok közé, hiszen hormonproblémákra használatos. Az eredményességét vagy esetleges nem-eredményességét is ez alapján kell szemlélni, szó sincs arról, hogy testápolóként hazsnálja valaki csak úgy, akinek a menstruációs ciklusa és a nemi hormonjai egyébként rendben vannak.

Az tény, hogy a krém leírásában csak az szerepel, hogy testápoló. Úgy gondolom, ez egy kiskapu lehet, ámbár hormonháztartást kiegyenlítő vénymentes kapszulák is kaphatóak bioboltokban, tehát azért megijedni sme kell tőle. csak az a fontos, hogy hormontanácsadó nélkül ne kezdje el senki hazsnálni a saját szakállára.

Nekem orvosilag igazolt progeszteronhhiányom volt, sajnos egy babát emiatt el is vesztettem, másoidik tehreségem legelejétől kaptam már progeszteron gyógyszert, de kentem mellette ezt a krémet is. Sosem fogom megtudni, hogy a krém önmagában segített volna-e, de most 37 hetes kismama vagyok.

Az viszont biztos, hogy négy hónapig nem volt peteérésem (tesztekkel figyeltem), aztán elkezdtem kennia kkrémet a javaslat szerint, első hónapban nem volt változás, a másodikban már megfogant a kicsink. Ezt sem tudom bizonyítani, hogy a krém segített-e, vagy addigra magától is helyrebillent volna-e az egyensúly, de hát ez a végeremény tekintetében szerintem mást se érdekelne már:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract