Egyéb

Ár:   9900 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 9900 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ubse, Módosítva: 2021. július 9.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Okokucko.hu, 9900 Ft

• A táplàló E-vitamint és Aloe Vera kivonatot tartalmazó krém hasznàlata hidratàlja és bársonyossá teszi a bört.
  • Könnyen beszívódik, alkalmazása egyszerű.
  • A benne lévö növényi összetevök javítják a bör nedvesség háztartását és nyugtató hatásúak.
  • Egyaránt alkalmazható normál, száraz és érzékeny börön.

Ár: 9900 Ft , Eladó: Okokucko.hu

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

UnicornsOfLove

2021. október 4.

Egy ciklus tapasztalatai állnak mögöttem még csak, de hihetetlen, hogy milyen hatása volt máris. Nem hagyott nyugodni a hirtelen felbukkanó cisztás akném és addig-addig jártam utána, míg ki nem derült, hogy sajnos én is ösztrogéndominanciában szenvedek. Progeszteronom szinte nem is volt mellé, ennek ellenére minden hónapban megjött - bár legtöbbször késett azért. Eleinte félve kezdtem alkalmazni hormontanácsadó javaslatára, de igazából nem volt más lehetőségem. Ez volt a legjobb opció. Fogamzásgátló mesterséges hormonokkal? Biztos hogy nem. Akkor vagy hagyom a dolgot (de muszáj volt valahogyan pótolni, ha már szegény kis petefészkem nem termeli) vagy természetes módszerekkel megpróbálom szépen helyrebillenteni az egyensúlyt és használom a krémet. Ez a legkevésbé "veszélyes" lehetőség, ugyanakkor mégis nagyon durva, hogy egy krém, a benne lévő növényi kivonattal ilyen hatást gyakorol a szervezetünkre. A használata során éreztem valamiféle szúrást petefészek tájon, intenzívebben mint egyébként, így ebben a hónapban tutira volt a peteérésem. Ezelőtt kimaradt egyszer-kétszer sajnos, de hát nem is csoda, hiszen alig volt progeszteronom. Azután a 26. napon kentem utoljára és láss csodát, a menstruációm pontosan megérkezett a 28. napon! 28 napos ciklusom szerintem sose volt. Hihetetlen. JA és a legjobb, hogy a menstruációm kb. 70-80%-kal kevésbé fájt ebben a hónapban és a vérzésem sem volt nagyon erős!! Annyira örültem, hogy végre én is úgy menstruálok, mint egy átlagos nő, nem kell óránként cserélni és nem halok meg a fájdalomtól sem az első két napon.
Sajnos ez mind ösztrogéndominanciás tünet volt...
Állítólag az első félévben lehet számítani tünetfelerősödésre, ez a természetes mechanizmusa a gyógyulásnak. De fél év a fordulópont, amikor látványos javulás kezdődik már. Jelentősebb tünetfelerősödést nem tapasztaltam, leszámítva a megszokottnál kicsit erősebb szúró érzést és mellfeszülést, remélem más nem is lesz mar.
Szóval nagyon hálás vagyok ennek a krémnek és örülök, hogy a természetes utat választottam! Ja és pattanásaim sincsenek már, ami ugyan sok minden más miatt is lehet, amiket csinálok, de ez is közrejátszik, biztos vagyok benne. Az ára engem nem érdekel, ha rendbe hoz, minden pénzt megér. Mire költenék, ha nem az egészségemre?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 4.

Sajnos ez mind ösztrogéndominanciás tünet volt...

Milka

2020. április 25.

Egyrészt nagyon drága, másrészt igencsak folyós az állaga, (egyszer figyelmetlenül fektetve hagytam, másnapra kb egy adagnyi figyelt a kupakban) de mindezt még elnézném, ha nem lettem volna 14 nap használat után olyan, mint egy bálna...Semmit sem változtattam e krém használatán kívül és nemcsak az alhasam, hanem a gyomrom is kb a duplájára nőtt. Ami nagyon meglepő, mert a progreszteron hatására inkább fogyni kellene, azonban rengeteg véleményt olvastam hasonló tapasztalatokkal...Amik mellette szólnak: a ciklust beállítja, illatmentes, könnyen beszívódik. Próbáltam a Now-félét, ami jó volt, hasonlóképpen a Progresta-Care- és complete is. Most rendeltem meg a Source Naturals termékét, ami hatalmas népszerűségnek örvend, remélem, ő lesz a befutó. ( ha valakinek bejött, és még debreceni is, nagyon szívesen átadom, mert egyébként a kuka-kategória)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 25.

Biancah

2020. február 19.

Nem tudom, ennek a krémnek itt van e a helye... Hormonterapeutám ajánlotta, rendszertelen volt a mensim, a hormonjaim tomboltak. Ezt kellett kennem szorgalmasan, az előírtak szerint. Mert nem ám össze vissza kell ezt kenni. Rendszeresen, reggel és este és ciklushoz igazítva.
Többek között ez a krém ébresztett rá arra, hogy milyen durva, hogy egy olyan banális pici dologgal, hogy magadra kensz egy krémet, mekkora hatást lehet elérni a szervezetben, ergo a hormonháztartásban. Azóta próbálok minél természetesebb beauty cuccokat is használni. Szóval nem tudom, mit tud, de azt nagyon tudja. Az ára, hát borsos egy krémért... De most mondjuk meg őszintén, kit érdekel, ha a hormonrendszerünkről van szó vagy ne adj isten annak segít, aki babát szeretne?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

anita

2017. március 11.

Elsősorban ösztrogén dominencia okozta menstruációs migrén miatt kezdtem használni és valami csoda. A hosszútávú hatásai orvosi kontrollvizsgálatok mellett eddig azt mondhatom nagyon jók.
Szakemberrel történő konzultációt viszont senki se hagyja ki és ne kezdje magát ész nélkül kenni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 11.

eszter39764

2017. január 17.

A hormonterapeutánál, ahol vásároltam kereken 10000 Ft. Igaz, kaptam még egy kapszulát a krémen kívül, de a ciklusom azóta rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Gyevocska

2015. december 19.

Tavaly diagnosztizáltak Nálam miómát a méhemben. Műteni akartak, tekintve, hogy 38 éves vagyok, és babát szeretnénk a férjemmel. Az ösztrogén szintem is magasabb volt egy kicsit. De "Isten áldása a Google", és már rendeltem is egyet. Közben kapszula formájában is szedtem jamsz gyökeret, de ezt jobbnak véltem, tekintve, hogy bőrön keresztül jobban felszívódnak a hatóanyagok.
És láss csodát, 1 hónapja egy kontrollon kértem a dokit, nézzünk már rá a méhemre. Csak úgy.. És mióma sehol, sőt, a petefészek cisztáimnak is búcsút mondhattam. Pedig ez utóbbiakat már "szorgosan" gyűjtögettem évek óta.
Így nagy barátok leszünk, mert biztosan nem hagyom abba a használatát.
És már az sem érdekel, hogy drága. Havi 3000 ezer forintot bőven megér, hogy ne kelljen műtőasztalra feküdnöm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 19.

Így nagy barátok leszünk, mert biztosan nem hagyom abba a használatát.

kitti1616

2014. június 10.

Nekem éveken át CSAK fogamzásgátlóval volt menstruációm, hormonproblémáim vannak. Orvost váltottam, ezt a krémet javasolta nekem pluszban természetes összetevőjű bogyókat kell szednem. A krémmel 2 héten belül megjött a havim :) Számomra ez hatalmas meglepetés volt. Egyetlen problémám az ára :/ Nagyon drága...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 10.

vanessaigornh

2014. május 15.

Nagyon drága az biztos (9 ezer Ft). Nem hivatalosan ösztrogén túlsúly kompenzálására ajánlott. Én már több tubussal is elhasználtam. De mostanában biztos, hogy kevesebb a mennyisége a flakonban és ez nagyon bosszantó. Nekem még nem oldotta meg a problémámat, de valami váltosás van, mert a hasamban olyan furcsa "rugdalásos" érzésem van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 15.

Kendra

2014. január 15.

A krém hatásával semmi bajom.- DE...- Szedtétek már szét egy ilyen krém dobozát miután kiürült? Akár hogyan számolgattam,túl gyorsan elfogyott,egy nyomásnyi krém tuti nem több 3ml-nél,inkább 2ml-mint a kis tasakos krémminták.Szóval az én általam rendelt dobozban tuti nem volt több 60ml-nél és a doboz meg igen csak gyanús,olyan mintha a merev falú alsó rész csak fél állásban lenne fixálva és ahogy nyomkodod persze feljebb megy míg el nem fogy egészen a tetejéig. 20-21-nyomásnyi krém volt az originál dobozban-ez nekem irtó kevésnek tűnik tízezer forintér. Aki tud olcsóbb megbízható progeszteron krémet jelezze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 15.

Corra

2013. március 11.

Ezt a krémet semmiképp nem sorolnám a kozmetikumok közé, hiszen hormonproblémákra használatos. Az eredményességét vagy esetleges nem-eredményességét is ez alapján kell szemlélni, szó sincs arról, hogy testápolóként hazsnálja valaki csak úgy, akinek a menstruációs ciklusa és a nemi hormonjai egyébként rendben vannak.

Az tény, hogy a krém leírásában csak az szerepel, hogy testápoló. Úgy gondolom, ez egy kiskapu lehet, ámbár hormonháztartást kiegyenlítő vénymentes kapszulák is kaphatóak bioboltokban, tehát azért megijedni sme kell tőle. csak az a fontos, hogy hormontanácsadó nélkül ne kezdje el senki hazsnálni a saját szakállára.

Nekem orvosilag igazolt progeszteronhhiányom volt, sajnos egy babát emiatt el is vesztettem, másoidik tehreségem legelejétől kaptam már progeszteron gyógyszert, de kentem mellette ezt a krémet is. Sosem fogom megtudni, hogy a krém önmagában segített volna-e, de most 37 hetes kismama vagyok.

Az viszont biztos, hogy négy hónapig nem volt peteérésem (tesztekkel figyeltem), aztán elkezdtem kennia kkrémet a javaslat szerint, első hónapban nem volt változás, a másodikban már megfogant a kicsink. Ezt sem tudom bizonyítani, hogy a krém segített-e, vagy addigra magától is helyrebillent volna-e az egyensúly, de hát ez a végeremény tekintetében szerintem mást se érdekelne már:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract