Egyéb

Ár:   6590 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   1 kg   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: boni04, Módosítva: 2021. november 5.

Kiszerelés:   1 kg
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ajánlott alkalmazása : arc,hónalj és intim területek tökéletes gyantázásához

Előnye a hagyományos és az egyéb elasztikus gyantákkal szemben:

• Colofoniumot nem tartalmaz
  • Alacsony hőmérsékleten használható szuper elasztikus gyanta különlegesség
  • Multiflex tehát bármilyen irányba felkenhető és letéphető
  • Garantáltan finom gyantázás, fájdalom nélkül és kipirosodás nélkül
  • Gyors használat lehúzócsík nélkül alkalmazható, mint spatulás gyanta
  • A legérzékenyebb bőrűek számára kifejlesztve
  • Vákumtechnika alkalmazásával a bőr alatt növekedő szőröket is kiszedi, ezáltal hosszabb ideig tart a selymes sima tapintású bőr érzet.
  • Soha sem a bőrhöz, csakis a szőrhöz tapad ezáltal a gyantázásnak nincs nyoma.
  • Mivel a még láthatatlan és növésben lévő szőröket is eltávolítja, ezáltal ritkábban kell gyantáztatni.
  • Lézeres szőrtelenítéssel együtt is alkalmazható szőrtelenítő eljárás

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

boni04

2021. október 28.

Az első elasztikus gyanta amit használtam. Korábban borotva, epilátor, gyanta, cukorgyanta segítségével próbáltam küzdeni a szőrszálakkal, de ez... Ez az első olyan módszer, ami nekem tényleg nagyon bevált.
Csomagban vettem a melegítő kütyüvel együtt, a leírásnak megfelelően használom, gyors, HATÉKONY, kb elsőre mindent leszed, nem fáj nagyon elsőre sem, ezt követően pedig inkább csak kicsit kellemetlen, és a kis pirosság amit okoz, pár órán belül elillan. Soha nem tudtam semmit használni a borotván kívül pl a hónaljamra, és ezt sikerült! Boldog vagyok, hogy rátaláltam, nagyon minőségi termék. Kiadós adag egy kiszerelés, 3-4 teljes test gyantázásra volt nekem elég. Azért nem 5 csillag, mert nekem a pinacolada változat még jobban bejött!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 28.