Egyéb

Ár:   6590 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   1 kg   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: boni04, Módosítva: 2022. május 13.

Kiszerelés:   1 kg
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ajánlott alkalmazása : a teljes test gyantázásához

Előnye a hagyományos és az egyéb elasztikus gyantákkal szemben:

• Colofoniumot nem tartalmaz
  • Alacsony hőmérsékleten használható szuper elasztikus gyanta különlegesség
  • Multiflex tehát bármilyen irányba felkenhető és letéphető
  • Garantáltan finom gyantázás, fájdalom nélkül és kipirosodás nélkül
  • Gyors használat lehúzócsík nélkül alkalmazható, mint spatulás gyanta
  • A legérzékenyebb bőrűek számára kifejlesztve
  • Vákumtechnika alkalmazásával a bőr alatt növekedő szőröket is kiszedi, ezáltal hosszabb ideig tart a selymes sima tapintású bőr érzet.
  • Soha sem a bőrhöz, csakis a szőrhöz tapad ezáltal a gyantázásnak nincs nyoma.
  • Mivel a még láthatatlan és növésben lévő szőröket is eltávolítja, ezáltal ritkábban kell gyantáztatni.
  • Lézeres szőrtelenítéssel együtt is alkalmazható szőrtelenítő eljárás

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

eszteram

2022. május 12.

Szuper elasztikus, multiflex, azaz nem kell a szőr irányát követni, plusz visszafelé is használható, mint a cukorgyanta. Végig rugalmas maradt, nem keményedett, nem tört. Nekem 1 óra múlva már nem piros a lábam, pedig a sima patronos után még másnap is gyulladt volt. Amica Mia a gyártó, érdemes azt a youtube videót megnézni, ahol egy hölgynek a teljes lábat gyantáznak ezzel, mert a valóságban is ilyen ez a wax.
Nem csöpög, nem ragad a fürdő, nagyon jól lehet kezelni.
A borotván kívül mindentől a bőr alá nőnek a szőreim, ha még ezen is segít, akkor csodaszer lesz.
Ettől függetlenül nálam 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 12.

Nem csöpög, nem ragad a fürdő, nagyon jól lehet kezelni.
Ettől függetlenül nálam 5 csillag.

boni04

2021. október 28.

Az első elasztikus gyanta amit használtam. Korábban borotva, epilátor, gyanta, cukorgyanta segítségével próbáltam küzdeni a szőrszálakkal, de ez... Ez az első olyan módszer, ami nekem tényleg nagyon bevált.
Csomagban vettem a melegítő kütyüvel együtt, a leírásnak megfelelően használom, gyors, HATÉKONY, kb elsőre mindent leszed, nem fáj nagyon elsőre sem, ezt követően pedig inkább csak kicsit kellemetlen, és a kis pirosság amit okoz, pár órán belül elillan. Soha nem tudtam semmit használni a borotván kívül pl a hónaljamra, és ezt sikerült! Boldog vagyok, hogy rátaláltam, nagyon minőségi termék. Kiadós adag egy kiszerelés, 3-4 teljes test gyantázásra volt nekem elég. Azért nem 5 csillag, mert nekem a pinacolada változat még jobban bejött!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 28.