Egyéb

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: blackcat00616, Módosítva: 2015. július 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

25 W

Vicus7

2018. október 27.

Nekem már nagyon régóta megvan. Hibátlan. Szerencsére nem melegíti túl a gyantát. Csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 27.

boszilvi

2016. június 15.

Korábban már próbálkoztam mikrós és vízben melegítéssel, de mind-mind kudarcba fulladt. Ezért tegnap megvettem ezt egy fodrászkellékesben, de sajnos jóval drágábban (egészen pontosan 3700 Ft-ért). Nézegettem már egy ideje ezeket a gyantapatron melegítőket, de nem akartam sok ezerért márkásat venni, amibe csak az azonos márkájú (drága és csak 50ml-es) patron megy bele. Olyat kerestem, ami a "mezei" 100 milissel működik. Nekem még így is nagyon megérte, mert lemosó olaj helyett olívaolajat, utána pedig aloe sprayt használok. Ebbe már 4-500 Ft-ért használható, 100 milis patront kapok.
Ma ki is próbáltam. Épp annyira folyt, amennyire kellett, a hőmérsékletével is minden rendben volt, nem égettem meg vele magam sehol. Az első alkalom után meg vagyok elégedve vele. Remélem évekig tudom majd használni én is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 15.

eperjeske

Korcsoport: >54
2015. július 28.

Nem is tudom hány év óta van meg, rendszeresen használom, és semmi gond nincs vele! Minden korábbi házilagos szőrtelenítési eljárásnál (pl. női borotvák) sokkal jobb!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. július 28.

blackcat00616

2015. július 1.

Fodrászkellékesben találtam rá évekkel ezelőtt, azóta is megvan, folyamatosan használom és még semmi baja :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.