Egyéb

Ár:   500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: szzh01, Módosítva: 2019. július 16.

Filces hegyű, gyorsan száradó, tartós vízálló szemhéjtus.

8 árnyalatban kapható

szzh01

2019. augusztus 31.

2019. 07. 18.
Ebay-ről rendeltem ezt a szemhéjtust, kicsit féltem tőle, mert vak-vásárlás volt, de nagyon nem bántam meg, mert iszonyúan bevált.
Először is a színről: sötétbarna árnyalatot vettem (dark brown), amire már nagyon régóta vadászok. Vettem is 2x barna tust, de mindkettő világosabb volt annál, amire vágytam, olyan közepes barna árnyalat, rájöttem, hogy nem igazán lehet rendes sötétbarnára szert tenni. Ez végre tökéletes színben. Szépen kiemeli a szemkontúromat, kellően sötét, de puhább megjelenésű, mint a koromfekete.
8 árnyalat létezik belőle, így már úton van felém a sötétkék is. Feketéim vannak itthon, de ha elfogynak, azt is ebből a fajtából tervezem majd megvenni. Hosszú évek óta beteljesületlen vágyam a lila tus, kár, hogy ebben a szortimentben nincs nekem tetsző lila; ami van, az inkább pirosas-mályvás árnyalatú.

Maga a filc rendkívül könnyen kezelhető, filces végű az ecsete, nagyon könnyen lehet vele dolgozni (még ügyetleneknek is), egészen vékony vonal meghúzására is kiválóan alkalmas, de szélesebb vonal is egyszerűen kivitelezhető vele. A festék folyékony, szépen, egyenletesen adagolja a hegye (állítva, hegyével lefelé tárolom), gyorsan megszárad, és tartós. Szükség esetén rétegezhető, utánjavítható, nem repedezik és nem húzza a szemhéjat száradás után. Nekem rejtett a szemhéjam, és már kicsit meg is van ereszkedve, de nem kenődik fel, a helyén marad estig.
Elvileg vízálló, ebben van egy kicsi kivetnivalóm, de nem veszélyes. A szemem napon és szélben nagyon erősen szokott könnyezni, ilyenkor előfordul, hogy egy kicsit elmaszatolódik a tusvonal külső vége (főleg, ha a könnyezés miatt elkezdek a szememhez nyúlkálni), de ez nem vészes, eddig 2 alkalommal fordult elő velem ez, kb 2-3 hónapja használom a tust. Egyelőre kifogyásnak semmi jelét nem mutatja, szóval ezért az 500 Ft alatti árért free shipping-gel ajándéknak tartom, nagyon meg vagyok elégedve vele.

UPDATE 2019. 08. 31.
Továbbra is hatalmas a szerelem. Azóta megérkezett a kék, azt is nagyon szeretem, bár a színe miatt ritkábban használom, mint a barnát. Egészen mély kéket szerettem volna, ez annál valamivel világosabb, a fotó alapján kicsit sötétebbnek tűnt. Habár van itthon 2 fekete tusom is, de nem bírtam tovább, megrendeltem időközben a feketét is, mert én már semmi mást nem akarok használni, csak ezt a tust, annyira jó a végeredménye, és olyan hihetetlenül könnyen és gyorsan lehet vele dolgozni még ügyetlen kézzel is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

2019. 07. 18.

UPDATE 2019. 08. 31.