Egyéb

Ár:   €23,95   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   280 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gabbica, Módosítva: 2015. november 18.

Ár:   €23,95
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál

gabbica

2015. november 15.

Pár hete kaptam ajándékba ezt a pakolást. Külföldi oldalakon nagyon dícsérik, úgyhogy kiváncsian próbáltam ki. A csomagolás nagyon igényes, a tartalom teafű és különféle olajok keveréke, darabos fekete massza, nem valami bizalomgerjesztő látvány. Illata tea, természetes. Kicsit nehezen lehet feltenni, mert nagyon pereg, a fele a kézmosóban landolt nekem, az arcomra alig akart ráragadni, bezzeg a kezemre...Legalább 10percig fenn kell tartani, maximum azt hiszem egy óra. Én nagyjából 20 perc után töröltem le, addigra már éreztem, hogy eléggé húzza a bőröm. Szárít, utána bőőőőven kellett krémeznem, de végülis tagadhatatlan, hogy szép, üde lett tőle a bőrképem használat után. Én elégedett vagyok vele, bár szerintem ebben az árkategóriában jobb pakolásokat is lehet kapni, de legalább egészen nagy adagot rejt az üveg.
4 csillag a nehézkes használat és az ár-érték arány miatt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 15.

4 csillag a nehézkes használat és az ár-érték arány miatt!

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil