Egyéb

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet feltöltötte: dio14, Módosítva: 2019. március 1.

Kategória:   Fényvédők

Multifunkcionális cushion fényvédő, egyszerre fehérítí a bőrt, védi az idő előtti öregedéstől, és vízálló. Squalane és collagen tartalmával hidratálja a bőrt. Nagy kiszerelése, és kíméletes összetevői az egész család számára megfelelő.

dio14

2019. június 10.

Szerettem volna egy cushion fényvédőt a táskámba, és erre sikerült lecsapnom az inci teljes ismerete nélkül😱 Nagy hiba volt! Ugyanis valami összetevő számomra nagyon komedogén benne, aznap mikor használom tuti megjelenik valami pattanás a fejemen.
25gram, de nekem nagyon kevésnek tűnik, pár használat után alig van benne?! A másik problémám vele, hogy fogalmam sincs, hogy mennyit kenek fel belőle, próbálok minél többet, de akkor fehér réteget hagy és szárít is( a cinkoxid miatt)
Nekem úgy vált be a fényvédő újrakenése, hogy kinyomom a megfelelő mennyiséget a kezemre, és a cushion szivaccsal beütögetem a bőrömbe. Ehhez viszont cipelnem kell a fényvédőt és a cushiont is. Annyit még ki fogok próbálni, hogy ha kifogy, feltöltöm a kedvenc fényvédőmmel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 10.