Egyéb

Ár:   450 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Herbaház, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: bokihugi, az összetevőket feltöltötte: bdori, Módosítva: 2014. január 24.

Lelőhely:   Herbaház, bioboltok, online
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A púder kellemes száraz érzést kölcsönöz a bőrnek. Alkalmas a talp, a láb és a test hajlatainak gyengéd kezelésére. Hatékony nedvszívó és szagelnyelő tulajdonságú, megelőzi a bőr irritációját, frissít, nyugtat és véd is egyben.

Tiszta ásványi eredetű termék. Színezőanyagot, tartósítószert, illatanyagot és adalékanyagokat nem tartalmaz.

Ásványos összetétel: klinoptilolit, montmorillonit, vas- mangánoxidok, egyéb agyagásványok

delorean

2016. november 28.

Én nem izzadás ellen használom, hanem sminkpúderként, alapozó, vagy BB krém fölé fixálásra már sok-sok éve. Használat után picit fehér marad az arc, de aztán szépen kiegyenlítődik pár perc alatt. Utána órákig matt marad a smink, nem fényesedik át. Nem tapasztaltam olyat, hogy eltömítette volna a pórusokat, sőt szerintem még jótékony hatása is van a pattanásokra.
Szárazsamponként is bevált, bár azért jobban szeretem a frissen mosott hajat. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 28.

eperjeske

Korcsoport: >54
2016. augusztus 22.

Izzadásgátlást nem vártam tőle, mert ezt valójában nem is ígérik! Csak azt, hogy a nedvességet felszívja, és ezáltal van kellemes érzetet adó hatása. Kizárólag a lábujjaim közé szoktam használni, ott nagyon megfelel. Na meg ezt szórom a gumikesztyűbe is. Nekem ezekben a funkciókban 5-csillagos lenne, csak a primitív csomagolása miatt vonok le egy csillagot. (A teteje nagyon hamar leesik!)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Lilly09

2016. április 16.

Annak ellenére, hogy nekem izzadásgátlásra jóformán semmit nem használt, 5 csillagot adok neki, mert viszont száraz samponnak a legjobb! Beszórtam a hajtöveket, ahol zsírosnak láttam, bedörzsöltem, kifésültem, és szinte olyan lett, mintha frissen mostam volna. Anyu még meg is kérdezte, hogy megmostam a hajamat, hogy ilyen szép? :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 16.

kisevelyn

2014. április 11.

Rettenetesen izzadós vagyok,és úgy gondoltam,hogy kipróbálok valami izzadás elleni készítményt.A gyógynövényes boltba ezt ajánlották nekem mert nem olyan ártalmas,de nekem sajnos nem használt,sőt talán még rosszabb lett az eredmény. :( Nagyon sajnálom,hogy nekem nem használ.Nem fogom újra venni és nem tudom neki 1csillagnál többet adni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 11.

dorcus89

2012. november 4.

Nekem nagyon bejött. Főleg nyáron használtam mert izzadósak vagyunk. Tényleg szemcsés, de ez szerintem inkább kellemes mint kellemetlen. Szépen felszívja a nedvességet és kellemes, friss érzetet nyújt utána. Munkavédelmi púderként is használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 4.

bokihugi

2012. augusztus 11.

Ez tényleg gyógyhatású! De túl gyakori használata eltömítheti a bőr pórusait.
Nincs illata, és elég szemcsés, gondolom az ásványi anyagok miatt van.
Nem tudom megítélni szeretem e, talán idővel megszokom az illatmentes port... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 11.

Ez tényleg gyógyhatású! De túl gyakori használata eltömítheti a bőr pórusait.
Nincs illata, és elég szemcsés, gondolom az ásványi anyagok miatt van.