Egyéb

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2015. február 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A készítmény hatóanyaga:
Porkeverék (A) összetétele: eritromicin 1302 mg, mikronizált cink-acetát-dihidrát 389,4 mg

Egyéb összetevők:
Oldószer (B) összetétele: diizopropil-szebakát, vízmentes etanol.

Esztii78

Korcsoport: < 18
2020. április 6.

Nem rossz, de csodákat nem tett. Az elején jobban hatott de mikor már alig volt benne akkor már kiment az ereje sajnos, gyorsan el kell használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. április 6.

adanita

2020. január 3.

Arcra kicsit durva cucc szvsz, mert tényleg nagyon szárít.. És mint tudjuk nem a legjobb dolog egy zsíros típusú bőrt szétszárítani, mert utána a szárítás miatt még zsírosabb lesz a bőr, mert afféle védelmi mechanizmust indít be a dolog.

Viszont: a hátamra kaptam most, és arra be kell vallani, nagyon szépen teszi a dolgát. - Nagyon csúnya lett a hátam hirtelen valamitől, de szépen javulgat. Arra tökéletes, ezért adok csak 4-est, ( arcra 3-ast adnék).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 3.

Memmmese

2019. december 18.

Az egyetlen, ami segített a pattanásos arcomon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 18.

Az egyetlen, ami segített a pattanásos arcomon.

NagyHenriettaNatalia18

2019. szeptember 23.

Egyetlen olyan szer ami bevált nálam es azóta is tartós eredményt biztosít . Rengeteg pattanással küzdöttem és zsíros bőrrel...a pórusok szemmel is jól láthatóak voltak...de ez a szer mar egy hét után jelentős eredményt ért el. Teljesen letisztította az arcom
De ez szerintem egyén függő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

De ez szerintem egyén függő.

rekamer

2019. szeptember 7.

Tizenėves koromban írta fel nekem bőrgyógyász.
Én ettől a cucctól óvva intenék mindenkit. A pattanásokon semmit nem segített, ráadásul sebesre kiszárította az arcom. Lehet pár ember baját eltalálta a doki vele, de az enyémet nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Tizenėves koromban írta fel nekem bőrgyógyász.

chenci

2019. augusztus 5.

Lányom használja és nagyon szépen eltünteti a pattanásokat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Lányom használja és nagyon szépen eltünteti a pattanásokat.

Viragg

2019. július 28.

Nekem nagyon nagyon bevált. Rengeteg akné jött ki az arcom , kiprobáltam egy csomó kozmetikai terméket ami zsíros bőrre van de szinte egyik sem használt. A háziorvosomhoz mentem , mert biztos voltam benne hogy valami étel allergia lehet ( minden kozmetikai terméket amit az arcomra használtam , szépen elhanyagoltam hátha valamelyikbe olyan anyag van ami miatt kijöhetett a sok akné). A orvos írta fel, plusz még egy mosó kenőcsöt. Kb 1-2hét után szemmel látható volt a változás, az arcomról képek is készültek és tényleg hihetetlen. Azt hittem soha nem lesz már szép arcbőröm. Az egyetlen baj vele talán az hogy borzalmas az íze , és mindent össze fog a párnán is rajta marad a büdös szaga. De szerintem teljesen megéri 😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 28.

vadvirag919

2019. június 6.

Ó, a régi jó zynerit... Ezt és a másik gyöngyszemet - aminek a neve ha agyonütnek se jut eszembe, D betűs - írta fel mindegyik idióta bőrgyógyász, minden egyes alkalommal. Aknéra biztos jó, mondjuk az nekem soha nem volt... Étel miatti pattanásom, és hidradenitisz szuppuratívám inkább. Ezek nem bakteriálisak, mint az akne, amire ez is való ugye, hanem immungyengeségből fakadóak.
Tehát csak rontottak a bőröm állapotán. A kukában végezték. Ha rajtam múlna az összes inkompetens bőrgyógyász mehetne utánuk a sablon kezelésükkel együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

Saranhuone

2019. június 6.

Anno használtam a hátamra, első alkalommal használt is de utána sajnos már nem. Ráadásul nagyon szárít, arcra nem is mertem soha kenni. A körömlakkot is leszedte :D Nem volt rossz amúgy de sokkal jobbak vannak nála.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

NeonPink

2019. június 6.

Bőrgyógyász írta fel a kis hólyagos kiömlésre az államon. Konkrétan lemarta a bőrt pár alkalom után. Úgy néztem ki mint aki komoly égési sérülést szenvedett el. Potyogtak a könnyeim használat közben

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Diisopropyl Sebacate