Egyéb

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2015. február 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A készítmény hatóanyaga:
Porkeverék (A) összetétele: eritromicin 1302 mg, mikronizált cink-acetát-dihidrát 389,4 mg

Egyéb összetevők:
Oldószer (B) összetétele: diizopropil-szebakát, vízmentes etanol.

stylo

2021. április 25.

Mar 2 hete hasznalom. A szam es az orrom korul jott ki sok apro, gyulladt kis dudor. Ezt kaptam ra, jol szerepel. Lecsereltem a fogkrememet fluorid mentesre. Allitolag az is segit. Mar alig latszik, szal nagyon bizom benne. Ha sikerul lenyalnom, nagyon keseru. Feltem, hogy a boromet tulszaritja a sok alkohol miatt, de ez eddig meg nem tortent meg. Gyorsan megszarad, reggel krem es smink is megy ra. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 25.

Nika123

2021. április 17.

Én most kezdtem el és eddig még nem ismertem.
Az orvos napi 2× használatot javasolt.
Ma van a 2. Nap.
Amit eddig csinált hogy egy nagyon csúnya gennyes pattanást leszárított az 1. használat után leszárította. (Nagyon meglepődtem és örültem is neki :) ) A szaga nem éppen rózsa illatú de tűrhető. Kicsit maszk hatású. Eléggé figyelnem kell a hidratálásra. Nem szeretnék töredezett bőrt.
3 hónap lesz a kontrollom. Addig használom és majd leírom a véleményem.
(Acne-s az arcom de szerencsére még nem a durva fázisba esik :) )

Így eddig 5 csillagot adok

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 17.

Én most kezdtem el és eddig még nem ismertem.
Az orvos napi 2× használatot javasolt.
Ma van a 2. Nap.
3 hónap lesz a kontrollom. Addig használom és majd leírom a véleményem.
(Acne-s az arcom de szerencsére még nem a durva fázisba esik :) )

Így eddig 5 csillagot adok

Medve21

2021. április 12.

Nem egyszer kellett már használnom és minden alkalommal segített. Tény, hogy szárít és hagy egy fura filmréteget a bőrön és igen, nem rózsa illatú de kitartó használt mellett a kevésbé súlyos acnéval tud mit kezdeni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

Csenge55e

Korcsoport: < 18
2021. február 8.

Nekem ez még a hátamra volt felírva és nagyon jól működött.
Eltűntetett mindent

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. február 8.

Nekem ez még a hátamra volt felírva és nagyon jól működött.
Eltűntetett mindent

wardeclaredonimperfections

2020. november 27.

Ez a termék tőlem több munkát és időt követelt meg,mint amennyit valaha is visszaadott. Napi kétszer kellett használnom,kifejezetten alkoholos,szemet csípő szaga volt,szárított,mint az állat és nagy változást sem vettem észre. Személyes tapasztalataimra alapozva sajnos nem tudnám ajánlani,vannak sokkal jobb,hatásosabb és kevésbé kellemetlen termékek a piacon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 27.

kaposztamester

2020. november 23.

nekem se használt

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 23.

nekem se használt

Mahoney

2020. november 23.

Tini koromban ezt írta fel a bőrgyógyász, de őszintén akkoriban nem gondoltam volna hogy lehet véleményem egy termékről és lehet más választásom😅"ezt mondták, ezt kell csinálni"😂Szóval én csak használtam szorgosan de sajna nagy pati szadizó vagyok és arra még nem találtak fel krémet csak a ne nyúlj hozzát, az meg sose ment😕Lehet hogy valójában egy tök jó cucc lett volna nekem de én soha nem adtam neki igazi esélyt.😕

lgy22

2020. október 3.

Sok-sok even keresztul hasznaltam, de sajnos valoban csak a felbontas utani 30 napban er valamit. Mivel eros szer, nagyon szarit is, a kezelt helyek fokozott hidratalasara mindenkepp figyelni kell mellette. Tovabbi negativum, hogy venykoteles.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 3.

Jasmine

2020. augusztus 1.

Update: Sajnos ez is csak alkalmi megoldást jelentett. Miután újra ehhez fordultam egy fél év múlva, a második használatnál már közel sem segített annyit mint először. Mivel egyszer tényleg hatásos volt, és másodszorra nem rontott a helyzeten, három csillagot adok neki.

Nagyon jó ! A vizsgaidőszak és a sok stressz miatt elég rossz állapotban volt a bőröm:( Több mindent próbáltam, de aztán úgy döntöttem, valami komolyabbra van szükségem. Évekkel ezelőtt használtam már Zinerytet, és emlékeztem, hogy akkor jó volt. Úgy gondoltam, talán most is hatásos lesz és tényleg :D Két hete vettem és azóta nagyon szépen kitisztult az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 1.

Hkanna

2020. július 1.

Az arcomra írta a bőrgyógyász, dermatitisre.. A vállalhatatlan arcomat két nap alatt vállalhatóvá tette. A gyulladást pikk pakk lehúzta, az igaz h szárít nagyon, de inkább legyen száraz, mint égő vörös, gyulladt viszkető csúnyaság. Nálam csodaszer. Öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 1.

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Diisopropyl Sebacate