Best of Beauty 2019

Egyéb

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2015. február 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A készítmény hatóanyaga:
Porkeverék (A) összetétele: eritromicin 1302 mg, mikronizált cink-acetát-dihidrát 389,4 mg

Egyéb összetevők:
Oldószer (B) összetétele: diizopropil-szebakát, vízmentes etanol.

vadvirag919

2019. június 6.

Ó, a régi jó zynerit... Ezt és a másik gyöngyszemet - aminek a neve ha agyonütnek se jut eszembe, D betűs - írta fel mindegyik idióta bőrgyógyász, minden egyes alkalommal. Aknéra biztos jó, mondjuk az nekem soha nem volt... Étel miatti pattanásom, és hidradenitisz szuppuratívám inkább. Ezek nem bakteriálisak, mint az akne, amire ez is való ugye, hanem immungyengeségből fakadóak.
Tehát csak rontottak a bőröm állapotán. A kukában végezték. Ha rajtam múlna az összes inkompetens bőrgyógyász mehetne utánuk a sablon kezelésükkel együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

Saranhuone

2019. június 6.

Anno használtam a hátamra, első alkalommal használt is de utána sajnos már nem. Ráadásul nagyon szárít, arcra nem is mertem soha kenni. A körömlakkot is leszedte :D Nem volt rossz amúgy de sokkal jobbak vannak nála.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

NeonPink

2019. június 6.

Bőrgyógyász írta fel a kis hólyagos kiömlésre az államon. Konkrétan lemarta a bőrt pár alkalom után. Úgy néztem ki mint aki komoly égési sérülést szenvedett el. Potyogtak a könnyeim használat közben

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

reginababa10

Többször is újravásároltam, nekem bevált, eltávolította a pattanásokat

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 6.

Többször is újravásároltam, nekem bevált, eltávolította a pattanásokat

Timinimoook

2019. február 19.

Az első alkalommal használt. De amikor megvettem a második dobozzal, akkor már kevésbé. Sajnos...Mert egyébként nagyon jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

sanyolina

Korcsoport: < 18
2019. január 6.

Több, mint fél éve használom már, folyamatosan napi 2x. Előtte sokáig rengeteg mitteszer és pattanás volt az arcomon, akármit próbáltam, semmi sem segített rajta. Egy baratnőm ajánlására irattam fel, és azóta csodát tett a bőrömmel. Nem szűntette meg teljesen a pattanásokat, de ez kizárólag csak a stressznek és a helytelen étkezésemnek tudható be. Nyáron-amikor nincs min stresszelnem és nem eszek összevissza-szinte teljesen hibátlan volt tőle a bőröm. Plusz egy észrevétel: 5hét a szavatossági ideje, és ha annál tovább használom, olyan mintha nem is használnám, mert olyankor újra kijönnek.
Tehát mindent összevetve, egy csodaszer, csak meg kell tanulni helyesen használni:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 6.

Sziszikee58

2018. december 15.

Nekem sajnos egyáltalán nem vált be! Ugyanúgy gyulladt maradt tőle a bőröm, folyamatosan jöttek ki rajtam pattanások, ráadásul iszonyat rossz szaga van. 2-3 dobozt használtam el belőle, de semmit nem ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 15.

gretik246

2018. december 13.

Bőrorvos írta fel. Naponta 2x kellett volna használnom, amiből jó ha megvolt a napi egy, de volt, hogy csak párszor használtam 1 héten. Szépen leszárította a pattanásokat, az arcom teljesen rendebejött, a hátam még nem, de ezt a saját hibámnak tudom be, mivel lusta voltam :D.
Még maradt belőle, de nemhiszem, hogy az még olyan hatásos, mivel több, mint egy éve használtam. Gondolkozok rajta, hogy újra felírtatok magamnak

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

brumm

2018. október 16.

Pár éve használtam.Egyik gyulladásból jött a másik, míg végül az arcom is gyulladt lett. Bőrgyógyász írta fel, szerinte megoldotta volna a problémát. 1 dobozzal használtam el, gyönyörűen kihegesítette az arcom, és nem is mulasztotta el valójában a pattanásokat sem. Azóta is szenvedek a végeredményétől.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

Valerie13

2018. szeptember 21.

Tizenéves koromban használtam, nagyon szépen leszárította a pattanásokat, 1 hónap után nagyon szép lett az arcbőröm. Hosszú távon nem megoldás, emlékeim szerint hamar lejár a szavatossága, tán 3 hét. Folyamatos használat mellett nagyon szárítja a bőrt. Véleményem szerint 1-2 tubus mindenképp hasznos tud lenni, mert az megszünteti a problémát és nem teszi tönkre az arcbőrt, utána pedig már minden a tisztításon múlik. A kezelés végével hidratáljuk az arcbőrt! És igen, vényköteles, szóval először bőrgyógyásznál, háziorvosnál keressétek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Diisopropyl Sebacate