Egyéb

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2015. február 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A készítmény hatóanyaga:
Porkeverék (A) összetétele: eritromicin 1302 mg, mikronizált cink-acetát-dihidrát 389,4 mg

Egyéb összetevők:
Oldószer (B) összetétele: diizopropil-szebakát, vízmentes etanol.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Aaaudrey

2016. szeptember 6.

Meglepett, hogy rátaláltam itt erre a termékre, nosztalgikusan gondolok rá, mert kamaszkorom (18-20 évesen használhattam) megmentője volt. :) Akkoriban annyira szíros és problémás volt a bőröm, hogy semmi nem segített. Végül a bőrgyógyász fogamzásgátló mellett ezt írta fel, amiből többet is elhasználtam egymás után. Erős szúros szaga volt, és érdekes sikamlós bevonatot képzett a bőrön. Emlékszem volt, hogy bekentem magam, aztán csókolóztam ai közben a számba került, szörnyű, keserű íze volt:) Nem emlékszem amúgy hányszor kell, érdemes használni, de arra igen, hogy én reggel és este is használtam és imádtam, hogy végre nem volt zsíros a bőröm. Bár tényleg iszonyúan szárít, nekem akkor pont erre volt szükségem és így lett tűrhető a böröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Kyngu

2016. augusztus 27.

Vagy 1-2 éve használom. Az elején nagyon látvanyos volt a hatása, de most is használ.
Mondjuk kicsit szárítja a bőrt, de nem vészes.
Nem mondom, hogy nincs tőle egy pattanásom sem, de szerintem megéri megvenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

Mondjuk kicsit szárítja a bőrt, de nem vészes.
Nem mondom, hogy nincs tőle egy pattanásom sem, de szerintem megéri megvenni.

Dzsinka

2016. augusztus 5.

Jó pár éve használtam, bőrgyógyáaz írta fel Tenutan tablettával. A kettő együtt csodákra képes, de nem lehet a végtelenségig szedni :(
Miután abbahagytam, újra elborítottak a pattanások. Jelenleg az Akneroxid kenőcsöt használom, de csak alkalmanként. Annak más a hatóanyaga és kevésbé vagyok megelégedve vele, mert kisebb a hatása, de jobban szárít. A Zynerittel nem volt ilyen problémám, tökéletes volt a bőröm. Lehet, hogy kipróbálom magában, kár, hogy vényköteles.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

Csevi96

2016. augusztus 3.

Régen mikor nagyon sok pattanásom volt, a háziorvosom meglátott és ő írta fel. Nekem használt, sokat javított a bőröm állapotán. 2x kellett felírni, utána nem volt rá szükségem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Heni01

2016. július 27.

nekem nagyon kifényesedett a bőröm, ugyanakkor annyira kiszárította hogy 1 hetes kúra után 1 hétbe telt hogy ne legyen száraz annyira a bőröm hogy már fájjon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.

mero911

2016. július 14.

Én már lassan 3 éve használom és még mindig érzem a hatását. Összehúzza a tág pórusokat. Lassan elmulasztotta a csomókat,gumókat ki hogy hívja. A pattanásokat leszárítja. Igen szárít, de nem kell az egész fejedre ráborítani. Minden este megfelelő mennyiségben, és nagyon rendbe lehet tőle jönni. Igaz van egy szaga, de pont nem izgat már. Csak ajánlani tudom, az olyan embereknek akik mar inkább kilábalóban vannak, vagy nem akarnak újra pattanásosak lenni. Akik pedig jelent állapotban küzdenek valamivel az először belsőleg kezdje aztán külsőleg, sokat számít, és később a bőröd csak meghálálja. Csodaszernek nem mondanám hiszen nem természetes anyag, ki tudja milyen lesz pár év múlva a bőröm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

nagyemese

2016. május 31.

Bőrorvos írta fel az arcomon lévő pattanások eltüntetésére, de nem vált be. Ha kijön rajtam néhány hatalmas pattanás, akkor segít gyorsabban megszabadulni tőlük, viszont összességében ugyanolyan pattis vagyok mint azelőtt. Egyébként eszméletlenül szárít. Volt már hogy rákerült a számra, amit annyira kiszárított hogy kb 1 hétbe telt rendbehozni! Ilyenkor érdemes elgondolkodni azon, hogy mit kenünk napi szinten az arcunkra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 31.

vasilissa

2016. április 26.

még kamaszként próbáltam, első használatra szinte csodaszerként hatott. (az első három hónapban csodaszép lett tőle a bőröm aztán abba is hagytam a használatát.) utána viszont ha újra elkezdtem használni már semmit nem csinált :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

annushka88

2016. április 13.

Nem hittem, hogy itt belefutok ((((:
A borgyogyaszom azt mondta, tegyunk egy kiserletet, de ne eljem nagyon bele magam.
A termeszetgyogyaszokon kuruzslasain kivul en mindenbe bele tudom elni magam, meg szerettem volna a regi abrazatomat vissza, de sajna ez...hat szerencsere se mellekhatasa se hatasa nem volt. De igy ahogy mondom, semmi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

Nem hittem, hogy itt belefutok ((((:

kakaska

2016. március 19.

Nekem bevált. Bőrgyógyász írta fel 2 hónapos kezelésre. Hamar leszárította a pattanásokat, sokat segített a problémás bőrömön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 19.

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Diisopropyl Sebacate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.