Egyéb

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2015. február 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A készítmény hatóanyaga:
Porkeverék (A) összetétele: eritromicin 1302 mg, mikronizált cink-acetát-dihidrát 389,4 mg

Egyéb összetevők:
Oldószer (B) összetétele: diizopropil-szebakát, vízmentes etanol.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

krémparádé

2015. július 5.

Nini, mi van itt! Már meg is feledkeztem róla, pedig vagy 3 dobozzal is elhasználtam. A bőrgyógyász ajánlotta, én meg kissé bizalmatlanul, mégis reménykedve kezdtem el használni, lévén, hogy nem szeretem a gyógyszereket (ez nagyon úgy néz ki), másrészt semmi sem hatott igazán a pattanásaimra. Eleinte jól bevált, aminek persze örültem, de aztán megszokta a bőröm, mint minden más "csodaszert". Nemcsak szárítja a bőrt, hanem egy vékony fényes réteget képez rajta, amitől aztán kegyetlenül húzódik. Ja és a szaga, még most is az orromban van, olyan csípősen gyógyszeres. A mai fejemmel már jobban kikísérletezném, mi kell hozzá, hogy jól működjön, de akkor az adjálnekinesajnáld filozófiával próbáltam írtani a patikat. Egy próbát mindenképp megér. (Máskülönben úgy emlékszem, korlátozva volt, hányszor írhatja fel a doki, tehát ez tényleg gyógyszer, nem tejbegríz :P )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 5.

derienart

2015. július 4.

Jó kis termék, bár többszöri átkenés után már inkább szárít...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.

Jó kis termék, bár többszöri átkenés után már inkább szárít...

Catcatcat

2015. július 4.

Nagyon jó kis termék! Még tavasszal a bőrgyógyász írta fel, hogy ezzel ecseteljem a pattijaimat és tökre bevált! Amint láttam, hogy kezd megjelenni egy-kettő gyorsan leecseteltem vele és nyom nélkül visszahúzódtak :) Egyébként fontos, hogy csak közvetlen a pattikra vigyük fel, mert másképp tényleg szétszárítaná az arcot. Általában esténként használtam, mert a felvitele után zsíros nyomot hagyott a bőrömön amit reggel lemostam, szóval problem solved :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.

jubileum

2015. június 25.

Ezerszer is csodaszer...

Több év küzdelem után elmentem bőrgyógyászhoz, egyébként egész más miatt, de rám néztek és írtak azért egy ilyet is...15-16 évesen amúgy is valahogy hatalmas tragédia ha az ember reggel a tükörben egy új pattanással találkozik, nekem meg ez szinte minden napos volt, végre múlóban az egyik de már jött is a következő...
Konkrétan egy hét napi kétszeri kenés és már annyi is volt neki, utána csak simítgattam a homlokom, évek óta először nem volt rajta semmi göröngy... elképesztő volt...

Nem csináltam végig a kúrát, elég volt, később persze voltka még pattanásaim d elényegesen mérséklődött a probléma, és már nem volt mndennapos hogy vannak rajtam...

Igaz igaz, hogy keserű, száj köré nem jó kenni, szaga nincs különösebb...és szárít, valóban, de zsíros pattanásos bőrre való, szóval el is várom, hogy száradjanak szét tőle a pattanások mintha a Saharában lennének nappal...
Alapvetően egyébként híve vagyok a ntúrkozmetikumoknak, deee ha valakinek pattanása van, akkor irány az orvos...és ne teafaolajjal hülyéskedjen, nekem ez segített...valakinek neme z a telitalálat...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 25.

Ezerszer is csodaszer...

csokalilla

2015. május 3.

Allergiás lettem rá :( ha a homlokomon lévő pattanásokra teszek belőle, másnap a szám körül csúnyán hámlani kezd tőle a bőröm...pedig nagyon jól leszárítja a pattanásaim

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 3.

prettywishing

2015. május 2.

azt leszámítva hogy kesere ízű és szúrós szagú lesz tőle a fejem, nekem bevált! lemosás után használom reggel és este is, utána hidratálózni kell mindenképp. eltelt már két hét és sokkal szebb lett a bőröm:) a pattik is tűnnek és nem annyira csillog be a fejem nap végére:D akneroxiddal ellentétben nem szárít, kíméletesen viszi le a gyulladást. a legjobb cucc amivel eddig próbáltam a problémáimat megoldani:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 2.

TheGirl

2015. április 12.

2x használtam ezt a terméket. Először tökéletesen elmulasztotta a pattanásokat ám később ismét kijött. Majd mikor másodjára használtam, nem múltak el teljesen a pattanásim tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 12.

Neelia

2015. március 26.

Lassan 10 éve, hogy először használtam, és azóta (kisebb megszakításokkal) mindig van belőle a polcomon. Alapdarab. A mély pattanásokkal sajnos nem nagyon tud mit kezdeni (arra drasztikus Roaccutan-kúra javallott, nekem bevált), de legalább fertőtleníti a területet. Ha kisebb a probléma, akkor pedig nekem nagyon felgyorsítja az elmúlást. Csak helyileg (kizárólag a pattanásra) használom, mert borzasztóan szárít, de ez az egyik lényege. Ezenkívül szőrtelenítés után (epilátor), ha keletkezik egy-egy pici seb, fertőtlenítésre is szoktam használni, és szintén gyorsítja a gyógyulást. Állítólag 1 hónap után elveszti a hatását (legalábbis egy bőrgyógyász ezt mondta), de nekem állítom, hogy 2 hónap után is működik. Persze érdemes ésszerű időközönként cserélni. A szaga (íze :P) valóban borzasztó. Valamit valamiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 26.

guffaw

2015. március 2.

9 évvel ezelőtt használtam, szerettem, mert szép volt tőle a bőröm. Aztán összejöttem a férjemmel, és mindig kérdezte, mi ez a büdös és keserű. Na akkor abbahagytam. Tavaly újrakezdtem - a férjem már úgysem nyalogatja annyit az arcomat :) - és érdekes, hogy semmit nem segített a bőrömön, sőt mivel rettenetesen kiszárította, egyre több pattex jött ki rajtam. Szóval büdös, keserű, szárít és ragyásít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 2.

Jenniii92

2015. február 21.

Egy forint nem ér. Büdös is és semmi hatása nincsen. Nem is értem miért csak orvos írhatja fel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Diisopropyl Sebacate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.