Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: x, Módosítva: 2014. március 31.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Citrusokkal, fűszerekkel indító illat, amely a leszáradásban tömjénbe burkolózik.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

x

2015. május 29.

Fával, fűszerekkel és citrusokkal nyit, olyan kellemesen sötétzöldesen. Szeretném, ha erősebben megjelenne a tömjén, mert rajtam alig tart addig, mire a tömjénes fázisba ér, eléggé legyengül az illat, de közben átvált sötétebb tónusokba. Az üvege stílusos, tömör fekete, még a mágneses kupakosból rendeltem, amikor az eperneten húsz dollár körülért osztogatták a 125 ml-t. Egyedi és bátor illat. Fekete bőrkabát jut róla eszembe (DE nem az ápolatlan, térdig érő szakállas metálosoké, hanem egy dögös, csinos fekete bőrkabát).

Kis update: akiknek hiányzik a Gucci Pour Homme, tegyenek vele egy próbát, van köztük hasonlóság. Nem testvérek, semmiképpen sem utánzatszerű, de határozottan rokonok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 29.

Rhodesian Ridgeback

2015. január 12.

Figyelmen kívül hagyja az illatsznobokat annyi szent. Tömjén, tömjén, tömjén és még több tömjén. Egy pici gyömbér és citrusok, ami teljesen rendben van. Férfias, kellemes. A Badass' üvege volt amire először felfigyeltem és a mágneses kupakjára, mivel látatlanban vettem, de 20$-ért ki nem hagytam volna még pár évvel ezelőtt az e-Bay-n. Első fújásra fás-fűszeres. Határozottan van benne valami sötét karakter, mégis könnyen viselhető akár köznapi viseletként is. Kezdeti illata a Dirty Englisht juttatta az eszembe - füstös-friss, tiszta. leszáradás után tömjén, pacsuli. A tartóssága is tisztességes. Minőség / ár/ design / illat - amit a legtöbb illatgyártóknak illene követni. Kiváló az ár - érték - minőség aránya. Viszonylag olcsón, egy közel Chanel minőségű parfümre lehet szert tenni. Azt is megmerném kockáztatni, hogy ez az "olcsó" remekmű a legtöbb mainstream illatot veri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 12.