Egyéb

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sindy6, Módosítva: 2017. december 14.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A teafa (Melaleuca alternifolia) Ausztráliában őshonos növény, melynek girbe-gurba törzsét vastag, papírszerű kéreg borítja. A leveleiből előállított olaj rendkívül erős fertőtlenítő, gyulladáscsökkentő és baktériumölő tulajdonságokkal rendelkezik; gyógyhatását az ausztrál őslakosok régóta ismerték és hasznosították.

wd1102

2019. október 7.

A fertőtlnítőhatása közismert, így takarításhoz és mosáshoz is hatékonyan alkalmazható.

Arra azonban szeretném felhívni mindenki figyelmét, hogy érdemes bőrpróbát végezni vele, mert a túlérzékenyeknél problémát okozhat a használata. Erről természetesen nem a termék tehet, de az ekcémások erre nagyon figyeljenek! Sajnos nekem is búcsút kellett intenem neki :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

Illatanyagok: D-Limonene, Linalool