Elie Saab

Ár:   25 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dizabella01, Módosítva: 2020. június 15.

Ár:   25 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Limitált kiadás

Megjelenés éve: 2017

Parfümőr: Francis Kurkdjian

Fejjegyek: bergamott, tunéziai narancsvirág

Szívjegyek: arab jázmin, ylang-ylang

Alapjegyek: pacsuli, rózsa, virginiai cédrus, méz, ámbra, fehér pézsma

Ár: 12000 postával , Eladó: Jule
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: --, fizetés: Fizetés banki utalással, postázás lehetséges.
Elie Saab Le Parfum Edition Feuilles d'Or EDP 50ml
Ár: 14000 Ft+foxpost , Eladó: Torpece
Állapot: Vadonatúj, hiánytalan, Helyszín: Miskolc, fizetés: Csak foxposttal tudom küldeni!

abodri

2020. június 25.

Nagyon hasonlít az anyaillatra, de van benne egy kis csavar. Szeretem az Elie Saab illatokat, finomak, tartósak és annak ellenére nem tolakodó parfümök, hogy nagy hatósugara van és "csíkot húzók". Ez is ilyen finomságos, erős, számomra inkább őszi-téli, vagy tavasz-nyár esti illat. Limitált illat révén nem gyártják már.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 25.

Yeticica

2018. január 21.

Valakinel minta? Elado? Keeeerlek! 😊🙏

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 21.

Valakinel minta? Elado? Keeeerlek! 😊🙏