Elite Models

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2012. augusztus 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetétel: édesgyökér, mandarin, karamell, citrom, jázmin, alma, fehér ámbra, ánizsvirág, cukorka, korallvirág, savanyúcukor, karamellizál alma, szantálfa

Fejjegy: édesgyökér, mandarin, ánizsvirág, cukorka

Szívjegy: korallvirág, jázmin, savanyúcukor

Alapjegy: karamellizált alma, fehér ámbra, szantálfa

KlaudiaZs

2015. március 30.

Minap találtam meg azt az egy üveget amit elhasználtam belőle még gimiben, és még volt pár csepp az alján, de atya ég, hogy bírtam én ezt magamon? :D Jó illat, csak nagyon tömény édes-cukros, úgyhogy nem is csodálkozom, hogy most a huszas éveimben már elképzelhetetlennek tartom magamra fújni, ez valóban egy tini-illat, amivel nincs is gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 30.

Cinnamon28

2014. november 4.

Pár éve használtam ilyet, akkor nagyon imádtam.
Nekem téli illat, édes, de nem émelyítő..
sajnos mostanában már nem látom sehol :( lehet még kapni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 4.

Pár éve használtam ilyet, akkor nagyon imádtam.
Nekem téli illat, édes, de nem émelyítő..
sajnos mostanában már nem látom sehol :( lehet még kapni?

zombia

2014. július 29.

Nagyon kellemes illatú, de nem túl erős. Hétköznapokra kiváló

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

Nagyon kellemes illatú, de nem túl erős. Hétköznapokra kiváló

minaya

2012. szeptember 16.

Nekem egy az egyben Nina Ricci Nina illata jutott eszembe róla, de ez sokkal költséghatékonyabb változat.
Édes-cukorkás illata van, de nem fullasztó módon, és jól érvényesül benne az alma. Fiatalos, bohókás lányoknak nappali parfümnek tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 16.

judit.petes

2012. augusztus 27.

Cukorkás-édes tündér-illat anyukám szerint :) Barátnőmtől kaptam ajándékba, szerinte teljesen hozzám illik,és igaza van :) Elsőre nagyon édes,de ahogy lecseng a fejjegy,egy kellemes, nem túl töményen édes parfümmé szelídül, ahogy chickweed is írta,van benne valami könnyed frissesség.
Rajtam átlagos tartósságú, nagyon szeretem :)
Zizi: itt lehet kapni :http://parfumcenter.hu/miss-elite-eau-de-parfum-teszter-75-ml
Üzletekben nem nagyon látom már.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 27.

Rajtam átlagos tartósságú, nagyon szeretem :)
Üzletekben nem nagyon látom már.

chickweed

2012. augusztus 23.

Régebben ez volt a kedvenc parfümöm, nagyon finom illata van. Enyhén édeskés, de nem az a tipikus fullasztó cukros illat, hanem van benne valami frissebb beütés amitől egészen különleges számomra. Tartósságra úgy emlékszem, hogy átlagos. Ha reggel befújtam magam délután még enyhén finoman érződött. 5 csillag! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 23.