Elizabeth Taylor

Ár:   5700 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2012. július 30.

Fej: gyöngyvirág, zöld jegyek

Szív: gardénia, bazsarózsa, orchidea

Alap: pézsma, szegfű

900Ft-Elizabeth Taylor Gardenia EDP 10ml fújós
Ár: 900 Ft+posta , Eladó: SSSAAA
Állapot: 10ml fújós , Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után ajánlott posta
Ár: 8000 vagy csere , Eladó: ewolf
Állapot: 100/98ml képen látható, Helyszín: Budapest II., fizetés: személyes átvétel vagy postán maradó

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

SJuli

2021. április 3.

Nekem ez nagyon nem vált be, pedig az illatjegyek alapján úgy gondoltam, hogy tuti tetszeni fog. Rosszul van összerakva, complete mess, és tiszta kínai szagos radír illata van. Szerencsére csak illatmintát rendeltem még régebben belőle, nem innen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 3.

Oila

2019. február 18.

Elsőre én sem tudtam hová tenni: tetszik, nem tetszik? A gyönygvirágot nagyon nehéz szépen hozni egy parfümben, ha túl sok a körítése, akkor elsikkad, ha viszont előtérben van, akkor könnyen WC-illatosítő-szerű lehet. Én nem tagadom, hogy az első pillanatokban ez a gyöngyvirágosság egy kissé "közönséges" abban az értelemben, hogy kissé naturálisan gyöngyvirágos a kezdés. De később ez változik, megjelenik a többi virág, és kiemelkedik a gardénia is a háttérből. Én szappanosan zöldnek-frissnek érzem, és mindig az a szó jut róla eszembe, hogy "happy", illetve nem a tavasz, hanem inkább a nyár, valami régi gyermekkori emlék, gondtalanság, szabadság, életöröm, igazi boldogság. Nagyon fontos, életbevágóan fontos ennél a parfümnél, hogy csak cseppeket adagoljunk belőle, akár a két fújás is sok lehet. Akkor marad tere az illatnak a leszáradásra, szelidülésre. Olyan nagyon-nagyon nőies és boldog.Nagyon szeretem, annak ellenére, hogy mint parfüm, nem biztos, hogy kiváló alkotás. De az az érzés, amit ad, csodálatos.

Egyébként emlékeztet is valamire gyermekkoromból, azt hiszem, volt egy nagyon hasonló, de púderesebb illatú dezodorom, virágok voltak a flakonon, több változat is létezett, más-más virág köré épített illatok. Nem volt olcsó, nem volt gagyi egyáltalán, szóval ez kellemes emlék és kellemes asszociáció.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 18.

Yeticica

2018. június 29.

Hmmmmm. Rajtam az elso fel oraban full gyumolcs. Nem ertel. Talan alma. Mezes , fuszeres alma.Virag sehol, talan nemi szegfu.
Aztan szep lassan gyongyvirag, de sajnos tenyleg picit budiillatosito-szeruen.
Talan megsem alma, inkabb dinnye.
A legtobb E Taylor illatban dominans a gyumolcs, barack, sargadinnye, valami, ami nekem legyilkolja az egesz ilatot.
Ennek ellenere nyarra szivesen elfujigalnam. Vagy megsem. Tul edes. Mezes gyumolcs.
Gardenia, merre bujkalsz?!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 29.

Aztan szep lassan gyongyvirag, de sajnos tenyleg picit budiillatosito-szeruen.
Talan megsem alma, inkabb dinnye.
Gardenia, merre bujkalsz?!!

Parfuwoman

2018. június 10.

Bocsánat ,ez az én bőrömön szintén wc-spray érzetet ad,nagyon nem működik együtt a kémiámmal. Viszont nagyon tartós ,lemosni se lehet ! Pedig én a gardéniát szeretem ,Amouage Honourban is az van,és azt imádom ,bár az ára miatt nem az enyém . Érdemes kipróbálni amúgy ,nem egy hétköznapi illat,aki szeret szagolgatni ,kísérletezni .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 10.

PerfumePippi

2018. március 5.

Balzsamos és élesen zöld. Nem az én illatom, de úgy érzem, idáig meglehetősen alulpontozták itt a kolleginák - bár lehet, hogy én kezdtem el jobban értékelni a nagyon klasszikus, "finom-kölni" jellegű illatokat. Nekem az Emeralds jutott az eszembe, karakterében arra emlékeztet, noha az nem zöld. Rajtam a végső leszáradásig "szikrázóan zöld", amiben citrusos-gyümölcsös sziruposság is bujkál, de diszkréten adagolva. És gyöngyvirág és gardénia. Nagyon üde, nagyon tavaszi, és valószínűleg sokaknak túl klasszikus virágillat. A végső leszáradása viszont krémes-mézes finomság - igaz, a bőrközeli nem pontos kifejezés: szabályosan eggyéolvad a bőrrel, olyan, mintha a bőrömnek magától lenne egy ilyen enyhe, mézes-virágos illata.Minta rendelhető belőle, mindenképpen ajánlott az előzetes próba!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 5.

Vizililiom

2017. április 7.

Illatmintám volt belőle, sajnos nem sikerült megszeretnem, számomra ez az illat egyenlő a virágos wc spray-k illatával. Igazából rájöttem, hogy a gyöngyvirág illatát nem szeretem magamon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

Alafaya

2016. július 4.

Valóban gardenia illata van. Régebben az ablakunk előtt volt egy bokor és határozottan emlékeztet arra, amikor hullámokban jött be az ablakon az illata... Aki szereti a valódi gardenia illatát, annak jó választás. Egy baja van, nem tartós, 2 óra elteltével már csak akkor érzem a bőrömön, ha belenyomom az orromat. Sajnos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 4.

dobolank

Korcsoport: >54
2016. június 21.

Nem a kegjobb idő a teszteléshez - méz, méz és méz. Tudom, nincs az illatjegyek közt, de 30 fok felett mégis csakis méz. Annyira mégsem édes, de azért én virágokat is vártam volna még így is, nemcsak a nektárt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. június 21.

Vaslady

2015. június 11.

Nekem tetszik!
Gyöngyvirágos-gardéniás finomság.
Nagyon erős,szinte folytogató...éppen ezért mértékkel használandó.
Téli,kora tavaszi,tavaszi illat.
Most a 30 fokban,nem éppen jó ötlet tesztelni,de majd hidegebb időben próbálgatom majd.
Addig is egy 4-es jár neki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 11.

Nekem tetszik!
Gyöngyvirágos-gardéniás finomság.
Nagyon erős,szinte folytogató...éppen ezért mértékkel használandó.
Téli,kora tavaszi,tavaszi illat.
Addig is egy 4-es jár neki.

Wildcat75

2015. május 21.

Egy szóval tudom jellemezni: borzasztó!
Nagyon fojtogató, erőszakos, pusztító.....szerintem a gyöngyvirág lehet a bűnös...
Esküszöm elmenne vegyszernek...
Azon töprengek, hogy ehhez Dame Elizabeth hogyan adhatta a nevét?
Elnézést kérek attól, aki esetleg kedveli.....:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 21.

Egy szóval tudom jellemezni: borzasztó!
Esküszöm elmenne vegyszernek...
Azon töprengek, hogy ehhez Dame Elizabeth hogyan adhatta a nevét?
Elnézést kérek attól, aki esetleg kedveli.....:)