Elizabeth Taylor

Ár:   7400 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2019. január 9.

Fej: barack

Szív: jázmin, rózsa

Alap: cédrus, ámbra, bazsarózsa

Elizabeth Taylor Violet Eyes EDP+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml üveg parfümszóróban:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)
RITKASÁG! Elizabeth Taylor Violet Eyes EDP
Ár: 1200 Ft / 2000 Ft vagy 13.900 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 5 ml / 10 ml vagy 100ml (új), Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Foxpost vagy Posta (egyéb küldés megbeszélés szerint)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Aquariusgirl

2018. augusztus 31.

Potom áron vettem itt, egy teli üveggel (50 ml) május 22-én és ma fújtam magamra a végét. És mivel nem használtam minden nap, azt gondolom, ezzel elég sokat elmondtam a tartósságáról és a szilázsáról. Hogy érezhető legyen fújni kell, mint őrült. Nekem kicsit kommersz illatka, az eleje számomra riasztóan barack illatosítós, de aztán egy-két perc múlva már kedveske, frisske, nem fojt meg a nagy melegben sem (mivel 1-2 óra alatt erejét veszti). Nem lett a kedvencem és nem fogom többször megvenni, ez nyilvánvaló, de valami miatt azért csak elfújkáltam ezen a nyáron :-) Én is hasonlónak találom LB-hez egyébként, bár az annyira nem barackos, vagy, de?? Portás és takarító nénink nagy kedvence, ők imádták, ha megérezték rajtam :-). Na, ez a kicsinyítő képző, ez szerintem nagyon találó rá: frisske, virágoska, kedveske, barackocska :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Luna1024

2018. április 22.

Sokféle parfümhöz hasonlítottátok, némelyiket ismerem is, némelyiket nem. :) Amire számomra a leginkább hajaz, annak neve azonban még nem hangzott el. Csak szerintem totálisan Ghost Deep Night EDP?! :D Oké, mondjuk a Ghost sem egy túlságosan ismert darab, sőt, szóval nem kéne csodálkoznom, hogy nem került elő a neve. Vagy az is lehet persze, hogy csak az én bőrömön hasonlóak. :) Nekem van mindkettő, az egyik üvegében, a másik fújósban, és szerintem nagy a párhuzam. A Ghost talán férfiasabb, sokkal inkább After Shave-jellegű, a Violet Eyes viszont lágyabb, visszavették belőle azt a maszkulin élt, ami a Ghost-ban benne van, és ami miatt a saját bőrömön azt mindig is furának éreztem. Még mindig ott van benne az After Shave-jelleg, de férfiasnak Őt már nem mondanám, a Ghost-ot igen. Amúgy barackos, finoman fás-cédrusos, lágy kis virágillat, kifejezetten "csajos", de nem szeleburdi módon, hanem nagyon-nagyon visszafogottan, kifinomultan, szelíden. Szerencsére a bazsarózsa dominál benne, nem a rózsa, így rajtam se lesz savanyú szaga (végre...!). :D Nem mondanám túl egyedinek, ugyanakkor nem is jön szembe az utcán. Minden szempontból nagyon univerzális, ezért amolyan igazi "safe buy"-nak, biztonsági játékosnak tartom, most a szó legpozitívabb értelmében... Ritkán írok ilyet, de szerintem ajándéknak is kitűnő választás, nehezen lehet utálni. Kifejezetten felnőtt hercegnős, romantikus, tavaszi, modern illat, akármilyen korosztályon el tudom képzelni, a "hercegnős" jelzőt inkább a jellegére használnám.

A fentiektől függetlenül én se ezt, se a Ghost-ot nem érzem igazán a magaménak, ráadásul a tartóssága és a hatósugara igen csalódást keltő, ezért azt hiszem, bőven elegendő az a kb. 10 ml-nyi mennyiség, amire sikerült szert tennem, ennél nagyobbat biztosan nem szeretnék... De eladni sincs szívem, mert az üvege ooooolyan szemkápráztatóan gyönyörű...!!!! :) A pontozással kicsit bajban voltam, de figyelembe véve, hogy amúgy kifejezetten kellemes, szerethető kis illat szuperjó áron, simán megérdemel 4 pontot. Méltatlanul kevéssé ismert kis igazgyöngy, tegyetek vele próbát, mert megéri! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Yeticica

2018. március 29.

Nagyon fura elmenyem van az eddig probalt ET illatokkal kapcsolatban. Szinte mindegyik emlekeztet egy mas, ujabb/modernebb parfumre. Illetve forditsuk meg, a mai kozismert illatok kozt vannak olyanok, akiket mintha az ET -okbol ragadtak volna ki (es butitottak volna le). Pl a Rubies - CK Eternity. Forever Elizabeth - DKNY almas illatai. A Violet Eyes pedig - Light Blue.
Jelen esetben az illatelmeny szinte azonos, megeohantak az emlekek, de ugyanugy nem volt kellemes viselnrm az eroteljes cedrus miatt. Ez egyeni problemam, hogy a borom felnagyitja a fas, elsosorban cedrus jegyeket. De a bazsarozsa gyonyoru benne, imadnivalo. Szoval akinek bejon a LB, tegyen itt is egy probat! Nem fog csalodni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 29.

Cintia04

2017. szeptember 11.

Bár én nem szeretem sem a Lanvin Eclat-ot sem a Light Blue verziókat és a Versace illatok is igen kevesek már számomra nekem egyikhez sem hasonlít a Violet Eyes. Igen annyiban, hogy ez sem egy erős, nagy csíkot húzó, nehéz dög de nem is ezt ígéri ha csak a jegyeit is megnézem. Egy finom, elegáns, virágos, visszafogott illat ami szépen illeszkedik egy kis koktélruhához és romantikus, vízparton sétálós estékhez amikor a finom csókoké és a lágy érintésekké a szerep és igen...az illatom is csak az érzi és jegyzi meg akit közel engedek de biztos nem felejti az illatom. Hát kb ilyennek érzem ezt az illatot. Nőies, törékeny, könnyed, romantikus. Nekem kifújáskor kissé szappanos, rózsás kezdete van majd ahogy szépen csendesedik egy lédús barackos, virágos, cédrusos illattá szelídül. Rajtam kb 4-5 órát tart, ruhában még másnap is lehet érezni finoman. Én inkább a nehéz, virágos és édes illatokat preferálom de bevallom néha kell egy ilyen is. Árát tekintve meg szinte apró pénzért az ember után vágják. Aki néha már unja a nagyon nehéz, nagyon dög illatokat az kapjon magára egy kis Violet Eyes-t mert szégyenbe nem marad. Különlegesebb mint a mai vagyonos kotyvalékok sokasága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

karakumsivatag

2017. augusztus 2.

Kellemes tavaszi-nyári illat. Fragrantica-n Lanvin Eclat-hoz hasonlítják, nekem D&G Light Blue szerű. Az intenzitása nekem kicsit kevés, de az üvege gyönyörűséges és az ára is jó, ezért számomra 5 csillagos.

Módosítanám a korábbi véleményemet, az intenzitása is jó. Egész nap érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Módosítanám a korábbi véleményemet, az intenzitása is jó. Egész nap érzem.

DFI

2017. május 4.

Kellemes barackos illat, a háttérben picit fanyar zöngével. Nem kiabál, nem húz csíkot, nem oszt meg. Tulajdonképpen egy kis üde szellő, hogy az alattam lévő krémmánáis kolléganőt ismételjem. Fogom fújkálni. Négyes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 4.

Timi8

2017. március 15.

Leszögezem, hogy nem igazán vagyok friss illat kedvelő, de muszáj vagyok ìrni erről! Nos, aki szereti az "üde szellő" jellegű, kifejezeztten tavaszi virágillatokat, akkor ezt kell kipròbálni, álomfinom!!! Fantasztikusan modern, bájos, hamvas, üde finomság, kiemelkedően jò tartòssággal.
Te, aki a Lanvin Eclat d'Arpege-t, Versace Bright Crystal-t, Bvlgari Crystalline edt-t és a D&G Light Blue-ját kedveled, ùjravásárlás helyett ezt a Violet Eyes-t válaszd!!! Lényegesen egyedibb, mégis ugyanaz a légies vonal. Igérem, elégedett leszel! Vegyétek csak bátran, amìg még egyáltalán kaphatò/rendelhető, nehogy még a végén megszüntessék... Az illata mellett az üveg is eszméletlenül szépséges élőben! Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 15.

Vaslady

2017. március 11.

2016.április.8
Igen,megfogadtam,hogy nem fogok parfümöt rendelni,előzetes tesztelés nélkül...
de hát sehol sem tudtam mintát találni,és már hónapok óta kiváncsi voltam rá,és igy muszáj volt,meg nagyon akartam,meg meg meg....:-D
Igy ma megérkezett,egy csomó mintával és még 2 új parfümmel...
Na hát igaz,hogy egyszerre ez sok,de azért visszanéztem a rendeléseimet,és tavaly junius óta,nem rendeltem...
Na hát akkor ez nem is olyan sok,kellett ....:-D
És már meg is nyugtattam a lelkiismeretem... :-D
50ml változatot rendeltem 12.50 euróért, a 100ml-t ismeretlenül,nem mertem bevállalni.
Nagyon szép a csomagolás,világos lila,kisebb nagyobb virágokkal diszitve...mondom ezt én,aki nem szereti a lila szint,és lila szinű parfümöket vásárol!
Azért ez érdekes,nem?
Az üveg....hát az is csoda szép!
Szintén halvány lila,apró köves berakással,hát nem tudok vele betelni!
Az illat!
Alig vártam,hogy kicsomagoljam.
Hiszen előtte,amit lehetett a fragranticán,mindent elolvastam erről a parfümről.
Cédrusos illat,rajtam nem érezni a barackot,annál inkább a rózsát.
Nem édes,inkább virágos-fás illatnak mondanám.
Régóta szerettem volna egy cédrusos illatot,hiszen számtalan parfümben benne van,amit szeretek.
Tavasszal,vagyis most és nyáron is fogom használni,de ki fogom próbálni,ősszel és télen is,kiváncsi vagyok az évszakok mit fognak belőle kihozni.
Ha már nagyon össze kellene hasonlitanom valamivel,akkor az a Lanvin d arpege eclat lenne,de mig az vesz egy édes irányt,addig itt az nem jelenik meg.
De külön öröm,hogy nem régi retro illatra hasonlit,viszont a mai cukorkaizű parfümökkel sem von párhuzamot.
Szóval hölgyek,aki szereti a cédrus illatát,bátran próbálkozzon vele!
2016.április.24 Update:
Azt vettem észre,hogy egyre többet nyulok érte :)
Már bánom,hogy nem a 100ml-vel kezdtem ki:-D,na de majd talán legközelebb.
Igen,tudom,azt irtam,rajtam nem érezni a barackot,de igy,többszöri használat után érzem ám!
Nagyon megvagyok vele elégedve :)
2016.06.08.
Mióta kb két hete beköszöntött a jó,meleg idő,csak őt használom,most mindenki mellőzve van.
Kaptam már rá dicséretet is,aminek örülök :)
Vészesen fogyni kezdett,de a nyarat még kibirja....
Szóval sokszor 5 csillag,és nagy szerelem :)
2017.03.11
Na kérem szépen,nagy bejelenteni valóm van,újra vettem.
Igen,igen!
37 éves vagyok,és még soha semmit nem vettem újra.
Volt parfüm,amit elhasználtam,volt amit meguntam és tovább adtam...
Azért tegyem hozzá,hogy az Aigner-Pour Femme parfümmel osztoznak a dobogó legfelső fokán.
Eljött ez a nap is,hogy találtam olyan illatokat,amelyeket 100%-kosan magaménak érzek.
Tegnap hozta őket a futár:).
100ml lett a gazdié :)
És lehet,hogy valakinek túl egyszerű,nincs benne csavar..
De talán én is épp ilyen egyszerű vagyok,nagyon minimál sminkkel :) nyáron!
Most már,azt hiszem,fel vagyok készülve a nyári időszakra,hiszen a polcon ott vannak a nyári illataim,Lanvin,Ő,Lr-Hawaii,CK-Truth,Aigner-Too feminine....gyere csak nyár...gyere :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 11.

2016.április.8
Igen,megfogadtam,hogy nem fogok parfümöt rendelni,előzetes tesztelés nélkül...
Igy ma megérkezett,egy csomó mintával és még 2 új parfümmel...
Na hát akkor ez nem is olyan sok,kellett ....:-D
És már meg is nyugtattam a lelkiismeretem... :-D
Azért ez érdekes,nem?
Az üveg....hát az is csoda szép!
Szintén halvány lila,apró köves berakással,hát nem tudok vele betelni!
Az illat!
Alig vártam,hogy kicsomagoljam.
Cédrusos illat,rajtam nem érezni a barackot,annál inkább a rózsát.
Nem édes,inkább virágos-fás illatnak mondanám.
Szóval hölgyek,aki szereti a cédrus illatát,bátran próbálkozzon vele!
2016.április.24 Update:
Azt vettem észre,hogy egyre többet nyulok érte :)
Már bánom,hogy nem a 100ml-vel kezdtem ki:-D,na de majd talán legközelebb.
Nagyon megvagyok vele elégedve :)
2016.06.08.
Kaptam már rá dicséretet is,aminek örülök :)
Vészesen fogyni kezdett,de a nyarat még kibirja....
Szóval sokszor 5 csillag,és nagy szerelem :)
2017.03.11
Na kérem szépen,nagy bejelenteni valóm van,újra vettem.
Igen,igen!
37 éves vagyok,és még soha semmit nem vettem újra.
Volt parfüm,amit elhasználtam,volt amit meguntam és tovább adtam...
Tegnap hozta őket a futár:).
100ml lett a gazdié :)
És lehet,hogy valakinek túl egyszerű,nincs benne csavar..
De talán én is épp ilyen egyszerű vagyok,nagyon minimál sminkkel :) nyáron!

dobolank

Korcsoport: >54
2017. február 2.

UD. időközben megtanultam értékelni ezt az illatot. Olyan, mintha Liz Taylor azt játszaná, hogy nem olyasféle díva, aki simán belemondja a kamerába, hogy ő természetesen néz így ki, nem műszempillát hord az ibolyaszín szem fölött, hanem kétsoros szempillával született és kész, hanem egy üde lehelletű hamvas kis leánypók, akihez elég közel kell menni, és úgy kell belegabalyodni az ő hálójába....

Kellemes, könnyed kortalan illat. Rajtam egy barackos-virágos nyitás után a melegre az ámbra erősödik egy kicsit, és melegíti át.
Őszintén szólva nekem mindennel együtt kicsi csalódás a szillázsa (nem bőrközeli, csak sokat kell fújni), továbbá én nem is számítottam az ámbra ekkora szerepére... de talán a melegben nem a legjobb arcát mutatja, és hűvösebb időben később jön el az édeses leszáradás. De, ezt hangsúlyoznom kell, így sem esik szét, harmonikus, szép illat ez ebben a formában is, csak valahogy üdébbre számítottam. Az üveg - a férjem szerint ez egy fallikus szimbólum, én nem értékelném a megjegyzést, csak továbbadom:)

Ha valaki szeretne vele megismerkedni, tudok 10 milit adni belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. február 2.

Ha valaki szeretne vele megismerkedni, tudok 10 milit adni belőle.

Nisa

2016. szeptember 9.

Finom,cédrusos,nőcis illat.Az én bőrömön szépen kibontakozik az őszibarack,és visszafogottan a jázmin is.Ugyan nem túlzottan tartós,de ezt leszámítva,ha akarnék,sem tudnék rosszat mondani róla.Nem a legkedvesebb illatom,de nagyon szívesen nyúlok utána,főleg melegebb időben.Külön ki kell emelnem,hogy a rózsát olyan rafinált módon kombinálták bele,hogy kimondottan kellemesnek érzem benne,noha nem tartozik a kedvenc jegyeim közé.Mindent összevetve,egy nagyon univerzális,kortalan illatról van szó,mely játékos,vidám,mégis mély,érzéki,nőies.Ezért akár ajándékba is simán adható (az üvegére külön öröm ránézni,már csak emiatt is megdobban minden parfümmániás szíve :),de nem kell félni attól sem,ha látatlanban rendeljük meg,biztos a siker!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 9.