Elizavecca

Ár:   $10   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fokid1, Módosítva: 2018. február 14.

Ár:   $10
Kategória:   Hidratáló krémek

Ez a krém hialuronsavval, nyugtató aloe verával és revitalizáló vörös ginzeng kivonattal hidratálja az arcbőrt. A bőrre simítva a krém hidratáló vízcseppekké alakul át, amelyek mélyen áthatolnak a bőrön, miközben védik azt. Ezenkívül egységesítí a bőrfelszínt és ránctalanító hatásai is vannak.

Majo

2021. július 4.

Ajánlás alapján és a C-vitaminos szérumom mellé rendeltem. Nekem nagyon bevált, szereti a bőröm. Imádom a
- púderes illatát (tudom ez sokakat zavar)
- az állagát, hogy tényleg vízes lesz a textúrája, ahogy bőrrel érintkezik (szórakoztató használni)
- és azt is, hogy a száraz bőröm olyan utána, mint a babáké (de tényleg).
Én leginkább esténként használom. Az elején egy alkalommal 2x kellett felvinnem, annyira beszívta a bőröm, de kb. 1hét után már elég volt egyszer is. Estétől számítva nálam a hidratáltság legalább 24 óráig tartott (lusta napok tapasztala), ráadásul ez idő alatt zsírosodni sem kezdett el a bőrőm. Szóval sokáig és nagyon jól megmaradt a balance nálam.

Én ajánlom (legalábbis szeretném újravenni, nagyon bejött), de azt hiszem erre a termékre különösen igaz, hogy megosztó (a máshol is olvasott értékelések alapján). Szóval mindenképpen ajánlott egy alapos utánaolvasás a vásárlás előtt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 4.

- púderes illatát (tudom ez sokakat zavar)
- és azt is, hogy a száraz bőröm olyan utána, mint a babáké (de tényleg).

Bettiiyy

2019. augusztus 21.

Anyukám vett ilyet magának, és a közös nyaraláson pont elfogyott a nappali arckrémem, úgyhogy napokig voltam szíves elhasználni az övét.
Nem kell belőle sok, a várttal ellentétben nem csillog tőle a bőr. Kellemesen hidratál, kissé vizes érzetet ad felkenéskor, de ha csodát keres az ember, nem itt fogja megtalálni.
Érződik a szilikon rajta, nem véletlenül az első három összetevőből kettő az. Nekem kellemetlen volt a bőrömön, de nekem erősen pattanásra hajlamos, viszont anyukám odáig van érte, és tényleg gyönyörű bőre van - mindenki a nővéremnek nézi. (Nyilván nem ettől szép a bőre, de nem is ront a bőrképén a krém, sőt.)
Kellemes púderes illata van, de újabb rossz pont, mert én nem szeretem a parfümöt a termékekben, de akit nem zavar, az biztosan élvezni fogja.
Szerintem ár-érték arányban megéri az árát, ha a bőrtípusa az embernek megengedi. Az enyém sajnos pattanásra hajlamos, elég neki a hidratálás, amit a rutinomban van, így én inkább másra fókuszálok, és úgy vásárolok nappali krémet.
Szívem szerint egy erős hármast adnék, mert csodát nem tud, de olcsó, jó, és azért, mert az én bőrömnek nem a legjobb - de nem is ront rajta-, másnak még nagyon jó kis hidratáló lehet nappalra vagy nyárra, úgyhogy inkább egy gyenge négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

fonalaslany

2019. június 26.

Ha nyárra keresel extra könnyű hidratálót, nincsenek komolyabb bőrproblémáid, vagy hatalmas elvárásaid, szeretni fogod. Először kicsit meglepő az állaga, még kell szokni, hogy kis mennyiség kell belőle, mert felkenve vizes zselévé alakul. Az illatával én ki vagyok békülve, én finom babapúderesnek érzem. Hidratál, mattít, a hatása sokáig kitart, de ennél többet ne várjunk tőle, csodát nem fog tenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 26.

Esztilla

2018. november 2.

Szeretem-nem szeretem viszonyban vagyok vele, ez egy olyan termék, amit nagyon ki kell tapasztalni, milyen mennyiségben, hogyan használjuk. Nekem a legjobban úgy vált be, hogy amikor a szérum vagy az esszencia (mikor mennyire rétegezek) még nem szívódott be teljesen, akkor kenem fel. Elsőre olyan mintha szárítana, aztán szép fokozatosan tölti fel a bőrt, úgy 5 perc múlva már érezhetően puhább, simább. Nyáron, tavasszal nagyon szeretem, igaz hagy egy pici bevonatot, de nem nehezedik el. Hidegebb időben, főleg a szárazabb bőrűeknek kevés lesz, bár nagyon nem mindegy, mit kenünk alá, önmagában kevés, de rétegezős rutinban jól együttműködik más kozmetikummal. Az állaga érdekes, eleve egy vizesebb, majdnem géles termék, felkenve inkább vizes, de ezt nem úgy kell elképzelni, hogy teljesen vízzé alakul, inkább olyan érzés, mint amikor nem teljesen törlöm szárazra az arcom. Ahhoz képest, hogy az illatanyag az inci végén van, elég erős, sokáig érezhető púderes illata van, nem irritál, csak néha kicsit zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 2.

elike

2018. szeptember 2.

Először éjjelre használtam a krémet, ott nem volt annyira meggyőző. Aztán kipróbáltam nappalra és itt jött elő a nekem fontos tulajdonsága - hidratál, de egyáltalán nem fényesít! Kellemesen sima és matt a bőröm egész nap, még a melegebb napokon is. Most már elhasználtam a felét, eddig se patit, se mitesszert nem okozott, csak szép bőrt. Nincs ránctalanító hatása, de a hidratálást ötösre végzi. Elsőre fura volt felvinni, mert ahogy elkezdem szétoszlatni, mintha vízzé változna a bőrön, de közben a bőrön érzem a krémet.
Nekem bejött, esélyes az újravásárlásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Nekem bejött, esélyes az újravásárlásra.

_zsulu_

2018. február 11.

Nagyon érdekes krém, nem tudom hányadán álljak vele. Felkenéskor ha alaposan eldolgozza az ember valóban olyan, mintha a krém apró vízcseppekké változna a bőrön, ez engem elsőre meg is tévesztett, mert olyan mitha nyomtalanul eltűnne az egész így nagyon sokat kentem fel. Azóta direkt kontrollálom magam, mert úgy túl zsíros és nehéz érzetű lett a bőrömön. Egész jól hidratál már vékony rétegben is, de semmi különös pozitívumot nem veszek tőle észre. Amolyan egynek elmegy krém. Kicsit csalódás, mert valami géles állagú könnyed hidratálóra számítottam, viszont mivel nagyon szilikonos, könnyen elnehezedik a bőrön. Az biztos, hogy ez ébresztett rá, hogy nem igazán szeretem az erősen szilikonos krémeket az arcomon, így erre a jövőben figyelni fogok :/ Érdekes retró olcsósampon/hintőpor szaga van, nekem egy picit erős, de irritációt, pattanást nem okozott. Gyenge négyeske, mert nem rossz, de nem is egy újravevős darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 11.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Sodium Hyaluronate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.