Ellen

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák, Tesco, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: alexandra_domotor, Módosítva: 2014. szeptember 22.

Lelőhely:   patikák, Tesco, online
Kategória:   Egyéb

A probiotikus intimkrém kifjezetten a női, külső intim területekre lett kifejlesztve. Ugyanazokat a szabadalmaztatott LN baktériumtörzseket tartalmazza, mint a probiotikus tampon (L. fermentum, L. rhamnosus, L. gasseri) Hozzájárul az egészséges baktériumflóra fenntartásához. Ápolja és védi a száraz és érzékeny külső intim területeket. Segít fenntartani a külső intim területeken lévő bőr- és nyálkahártya hidratáltságát. Természetes, kellemes, friss érzést biztosít. Természetes védőréteget képez a kórokozó baktériumok ellen az intim területeken.

Az ellen probiotikus intimkrém csak természetes eredetű Lactobacillusokból és gondosan válogatott alapanyagokból készül víz-, illatanyag- és tartósítószermentes! nem tartalmaz ösztrogént terhesség és szoptatás alatt is használható hatása klinikailag igazolt.

• Azoknak a nőknek ajánlott, akik érzékenységet, szárazságot tapasztalnak az intim területeiken pl. aktív sportolók változó korban lévő gyakran érintkeznek vízzel (strand, uszoda, szauna) rendszeres borotva használók.
  • Azoknak, akiknek az egészséges hüvelyi mikroflóra felborult és újra biztosítani szeretnék a kellemes, friss érzést az intim területeiken.
  • Azoknak akik szeretnének védőréteget képezni a hüvelyi fertőzésekkel szemben.

joouyee

2016. január 17.

Nagyon jó, hosszas szárazság és egyéb problémák mellett használom, immár a negyedik tubust (nem rendszeresen, hanem kúraszerűen). Most úgy tűnt a hüvelyflórámmal is volt gond, de a tamponjával segített. Illata nincs, állaga jó és pikk-pakk réteget képez, de nem ragacsos vagy zsíros érzés. Szeretem és bátran ajánlottam másnak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.