Elmex

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 590 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kristen, Módosítva: 2012. május 10.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 590 Ft

Védelmet nyújt a savak okozta fogzománc vesztéssel szemben. Erősíti a fogzománcot, ellenállóbbá teszi a fogzománcot az eróziót okozó savhatással szemben.

Ár: 1 590 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
katalinmester13

2019. február 10.

Lágyan jóízű szájvíz. Zöld társát kerestem, de nem találtam. Ez jött velem haza. Nagyon sokáig elég volt. Nem a mennyiség miatt, hanem valahogy nem vagyok szájvizes. Még most sem vagyok az. Nem tudott rászoktatni. Nem a termék hibája. Jó volt használni. Nem marta szét a szám, nem bántotta az érzékeny fogaimat. Erősítette-e a fogzománcot, és ellenállóbbá tette-e a savakkal szemben, azt én nem tudom megítélni csak így ránézésre. Használata kellemes, a fogak simák lesznek tőle. Nem is értem, miért hanyagoltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 10.

Lilcsu

2018. november 4.

Akciósan vettem a drogériában. Párszor használtam csak,minden alkalom után apró hólyag (búb) lett a nyelvem hegyén, úgyhogy a lefolyóban végezte:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 4.

DFI

2018. június 25.

Fura az íze, de elhiszem hogy használ bízok a márkában és még erózióvédő szájvízzel eddig nem találkoztam. Ezek miatt már jár az ötös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 25.

edina66286628

2017. március 26.

Aki egészségesen étkezik (sok gyümölcsöt fogyaszt), vagy sok szénsavas üdítőt iszik, annak kötelező termék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 26.

Tunderviragos

2015. július 11.

Őt akciósan vettem 550-ért egy drogériában, mert nem vitte senki, egyből vettem 3-at, így most őt használjuk, de utána újra a Colgate fehérítőseket, de néha ő is kell:). Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 11.

KataaBabaa

2013. április 2.

Múltkor elhasználtam egy üveggel, jó hatású volt, de akkor fogkrémet nem találtam még hozzá. Így zöld elmexxel használtam. Gondoltam következőre majd együtt a kettőt, most egyiket sem találtam. Majd következőre már remélem találok fogkrémet is belőle meg szájvizet. Remélem jó lesz a fogszuvasodás meg a fogérzékenység ellen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

evi_iv

2012. november 23.

Akinek gondja van már a fogzománc épségével,tényleg adhat neki egy esélyt!!!
Már egy jó fél éve alkalmazzuk,és tényleg segített.
Jó csodát nem kell elvárni,nem fogja visszafoltozni a szuvas részeket,de akinél gyorsabb az erózió lelassítja azt.
Egyedül az íze,meg az a különös érzet a szájban a használata után.:)Hát az nem semmi!
Minthogyha most lépett volna ki az ember a fogdokitól!
Ez a termék ezzel jár!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 23.

Akinek gondja van már a fogzománc épségével,tényleg adhat neki egy esélyt!!!
Már egy jó fél éve alkalmazzuk,és tényleg segített.
Minthogyha most lépett volna ki az ember a fogdokitól!
Ez a termék ezzel jár!:)

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!