Elmex

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eo, Módosítva: 2013. augusztus 1.

Kiszerelés:
Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

A más hagyományos fogkefékkel összehasonlítva ennek a fogkefének az X-sörtéi a mélyen fekvő fogközöket elérve tökéletes tisztítást és hatékony szuvasodás elleni védelmet tesznek lehetővé.

Sziszikee58

2021. szeptember 6.

Nagyon-nagyon szeretem :) Tökéletesen, de gyengéden tisztít, a sörtéinek és a kisebb fejének köszönhetően mindenhová elér.
Mindemellett a kinézete is szuper, és a nyele pont a kezemre áll.
Ára picit húzós lehet, de én megszoktam már, hogy a jó minőségű fogkefék 1000-2000 Ft között mozognak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 6.

Mindemellett a kinézete is szuper, és a nyele pont a kezemre áll.

Nymphae

2017. május 27.

Mediumot használok.
Nagyon alaposan tisztítja a fogakat (a leghátsó fogakat is), fogközöket.
Kedvenc fogkefém.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Mediumot használok.
Nagyon alaposan tisztítja a fogakat (a leghátsó fogakat is), fogközöket.
Kedvenc fogkefém.

Sundelion33

2017. március 9.

Kicsit meglepődtem, mikor először kézbe vettem a csomagolása nélkül, ugyanis azon az állt, hogy lágy, de egyáltalán nem az. Ennek ellenére nem rossz kefe, a sörtéi mindenhová elérnek kialakításának köszönhetően, és az ínyemet sem sérti annyira, mint az előző fogkefém, ami ennél jóval puhább volt. Ergonomikus a kialakítása, kellemes kézbe venni, majd meglátom, hogy újra veszem-e még, de szerintem keresgélni fogok a tökéletes után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

Adora

2017. január 16.

Végre egy fogkefe, ami befér a száma, azaz a hátsó fogaimat is rendesen meg tudom vele mosni! Igazából a kicsi feje miatt választottam, az x-sörtékről azt hittem, szokásos parasztvakítás, de meglepően jól működik, állandó problémám a fogközök tisztítása, és úgy tűnik, ez a fogkefe végre megoldás. Remélem még sokáig nem vonják ki, nem nagyon tervezek váltani egy darabig :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

Negro

2016. május 14.

Én imádom. Olyan kényelmes ez a kicsi fej hogy a leghátsó fogakat is kényelmesen elérem és a nyél anyaga is nagyon tetszik. Kicsit mintha üveg lenne, nem olyan gagyi műanyag érzetű. Nekem megérte :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 14.

anitaanett

2015. november 22.

Kicsit sokalltam az árát, de megérte megvenni. Az Elmextől még csak ezt a fogkefét próbáltam, de úgy érzem több terméküket is ki fogom. Alaposan tisztít, tetszik a formája, teljesen kézre áll. Aki egy minőségi fogkefét szeretne, mindenképp vegyen egyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

ananas

2015. február 15.

Olyan fogkefét kerestem az érzékeny fogínyem és az átlagosnál kisebb szájüregem miatt, aminek puha a sörtéje, valamint kicsi a feje.
Ennek a fogkefének a csomagolásán szerepel a 'lágy' felirat, amit nem igazán mondhatni el róla. Sokkal puhább az Elmex Sensitive fogkefe, talán már túlságosan is. Azt éreztem, hogy nem tisztít kellőképpen, nem elég alapos.
Még egy negatívuma, hogy ez valami más anyagból készülhetett a többi fogkeféhez képest, mert eddig sosem éreztem, hogy ennyire neki verődne a fogaimnak a fogkefe.
Pozitívumként csak a kis fejet tudom felhozni. Felnőtteknek való fogkefék között ilyen kicsi méretet ritkán találni.
Összességében csalódtam benne. Az árától és a márkától többet vártam volna!
//Az Elmex fogkrémekre egy szavam sem lehet. A fogérzékenység már az első használattól csökken.//

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 15.

Összességében csalódtam benne. Az árától és a márkától többet vártam volna!